2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کس که سرزده میاد خونه آدم یعنی خیلی به آدم نزدیکه. من گاهی مهمان هام با خودم می رسن خونه. سعی می کنم ریخت و پاش نباشه اما اگر باشه هم عذرخواهی می کنم و سریع سر و تهش رو هم میارم. برام کنار عزیرانم بودن مهمتر از این مسائل هست

تا حالا اتفاق افتاده 

اصلا هم خجالت نداره 

اگه خودم مهمون دعوت کنم خونرو خیلی تمیز میکنم 

never argue wite stupid people thay will drag you down to their level and then beat you with experience            "mark twain"

بله یه باربچم دوسه ماهش بودبه خاطرکولیک کل شبونخوابیدروزم کلاتوچرت زدن بودم یهوزنگ خونه روزدن بازنکردم گوشیم زنگ خوردمادرشوهرم جاری جان بودن گفتم رفتم مهمونی شرمنده دیگه درس عبرت شدبراشون قبلش زنگ میزنن به گوشیم

وزن الان ۶۸.....هدف تاعید۶۰کیلو......هدف آخرم ۵۰کیلو.....مثل سابق نمیشم دیگه یه چیزایی روترک کردم پس چاقی روهم ترک میکنم💪

آره 

اتفاقا خیلی هم خجالت کشیدم 

ولی خب کاریه که شده دیگه

تقریبا وسط یه جابجایی خیلی بزرگ بودم

همه جا به شدت نامرتب 

تازه داشتم مسواک میزدم اول صبحی یهو یکی درمون رو زد مهمون بود😐

Instagram📷me_in_netherlands 

با خانواده خودم و دوستام راحتم و اصلا خجالت نمیکشم

ولی خانواده شوهرم که میان ، حتی یه اشغال رو زمین باشه بدم میاد، چون خونه خودشون هممممممیشه تمیزومرتبه. 

به روی ادم هم میارن

که این وطن ، وطن شود ❤️🤍💚 
با خانواده خودم و دوستام راحتم و اصلا خجالت نمیکشم ولی خانواده شوهرم که میان ، حتی یه اشغال رو زمین ...

من وقتی مهمون میاد همه جا تمییزه ولی برا سرزده اومدن اماده نیستم همیشه

چون ی وقتا در حد انفجار کثیفه همه جا

2706