2726

بچه ها من ژنتیکی باسن بزرگ دارم البته بدن سازی هم میرم ولی 60 درصدش ژنتیکه 

حالا هر وقت بیرون میرم مردا زنا نگا میکنن مانتومم کوتاه نیست فقط جلو بازه حتی 1 بارم تو نمایشگاه نزدیک بود بهم تعرض بشه 😢😢😢😢😢😢 اینا به کنار تو مهمونی و عروسیا خیلی نگا میکنن قبلا اینجوری نبود تا 16 سالگی نداشتم بعدش اومد 

حتی تو دانشگام پسرا نگا میکردن حتی دوسآی خودمم بهم میگن خوشبخالت ماها هیچ نداریم ولی بخدا ناراحت میشم بخاطر نگاه ها مردم دریده شدن مخصوصا مردا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مانتو دوتیکه بپوش سارافن با جولوباز ....چخبره مگ چقدر بزرگه نمیتونی جمعش کنی

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗

اهمیت نده. ماهم یه معلم داشتیم باسنش خیییییلی بزرگ بود بنده خدا لباس های گشاد و بلند ولی شیک میپوشید مشخص بود اذیته 

خدایا من یه اشتباهی کردم و برای اشتباهم دارم ساعتها و روزها و هفته ها و ماه ها و سالها تاوان پس میدم خدایا غلط کردم اشتباه کردم منو ببخش و ازین وضعیتی که توش گیرکردم نجاتم بده.گره زندگی من فقط به دست خودت بازمیشه. خدایا منو ازدست این روانی نجاتم بده به هرحالت که خودت صلاح میدونی که میدونم بهترینهارو برای بنده هات میخوای. لطفا برای آرامشم و رسیدن به آرزوهام دعام کنید حاجتتون روا. 

منم خوشم نمیاد خوب نیس زشته چشم مردا دنبالش باشن نتونی بری بیرون یا جایی

چادربپوش پیداش نشه

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗

مانتو گشاد بپوش

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚
2706