2733
2734
عنوان

خانما یه هفته از اقدامم میگذره

87 بازدید | 12 پست

بعد امروز پياده رفتم جای و اومدم پشتم درد گرفت (درحالی که قبلا پشتم درد نمیگرفت) بنظرتون باردار شدم؟ 

برای براورده شدن حاجتم دعا کنید و صلوات یا حمد بخونید لطفا اگه حوصله داشتین.... انشاالله خودتونم هر مشکلی دارین حل بشه. هر حاجتی دارین برااورده بشه 

عزیزم سخته انتظار.به نظرم بگو اگه باردارم میفهمم اگه نیستم هم الکی امیدوار نشم خودتو با یک سریال مشغول کن که این چند روز بگذره موعدت شد همون روز بی بی بزن دیگه مطمعن میشی منتظر پریودی بشینی یا نه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم سخته انتظار.به نظرم بگو اگه باردارم میفهمم اگه نیستم هم الکی امیدوار نشم خودتو با یک سریال مشغ ...

لعنت به دوران انتظار

براتون صلوات میفرستم

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
لعنت به دوران انتظار براتون صلوات میفرستم

والا چاره نیست چه کنیم ولی یک تجربه بگم خودم تجربه کردم.میخواستم انتظار نکشم اولین ماه کلومفین صد خوردم یعنی روزی دو تا کلومفین ۵۰ ولی چشمت روز بد نبینه یک سره تخمدانام درد میکرد و اعتقاد شدید داشتم وقتی انتظار میکشی بچه نمیشه اون ماهی که بی خیالی بچه میشه.خلاصه اینقدددددددددر بعد دردام یهو موهام به شدت ریخت باور کن به شدت مغز سرم زد بیرون .اصلا یک وضعی به اندازه یک کف دست پهناش تا مغز سرم خالی شد اصلا اون ریزش به درک خلاصه گفتم کیست میزنم یا تخمدانی برام نموند یک عطاری معروفی هست مثلا برای چیزای کوچولو میرم پیشش .ولی موارد اصلی اصلااااااا میرم پزشک متخصص  مثلا نخونم رفته بود تو گوشتم و عفونی بود یک روزه دارو داد خوب شد به کشیدن ناخن نکشید با اینکه انگشتم باد کرده بود سه برابر ببخشیدا دمپایی شوهرم میپوشیدم میلنگیدم.این بود رفتم پیشش دارو تقویتی گرفتم و چون گیاهی بود و ضرر نداشت دوبله خوردم باور شاید نکنید همون ماه باردار شدم.چند نفر دیدم که هشت سال ده سال هیچ مشکلی نداشتن بچه اشون نمیشد همین عطاری درجا نتیجه گرفته بودن این بود منم انتخابش کردم خدایی کارش حرف نداره 

برای بچه اولم هشت ماه طول کشید باردار شدم اونم هیچ دکتری نرفتم طبیعی اینقدر اینکارو کردیم تا بچه شد.اون ماهی که گفتم محاله باردار شم باردار بودم بعد هشت ماه.فقط یکبار انجام دادیم اونم تازه پریودی تموم شده بود و شوهرم اصلا نبود تا موعد پریودی بعدی قید اون ماه زده بودم باردار شدم.برای بچه بعدی از همین عطاری گرفتم که دوستای شوهرم بعد ده سال درجا بچه دار شدن .رفتم خدایی فکرم نمیکردم ولی همون ماه حامله شدم.اینم بگم عفونت داشتم اینقدر هرخاکی تو سرم ریختما خوب نمیشدم از وقتی یادمه عفونت داشتم بعد ده سال تو یک ماه عفونتام کامل تخلیه شد راحت شدم این تجربه منه گاهی از گیاهی فوری نتیجه میگیری

عزیزم سخته انتظار.به نظرم بگو اگه باردارم میفهمم اگه نیستم هم الکی امیدوار نشم خودتو با یک سریال مشغ ...

پریودم منظم نیست 

برای براورده شدن حاجتم دعا کنید و صلوات یا حمد بخونید لطفا اگه حوصله داشتین.... انشاالله خودتونم هر مشکلی دارین حل بشه. هر حاجتی دارین برااورده بشه 
پریودم منظم نیست 

دکتر خوب بری همون ماع باردار میشی

دکتر فوق تخصص نازایی که سونو توی مطبش داشته باشه

ضمنا باید دو سه ماه قرص ال دی و گلوکوفاز بخوری تا تخمک گذاریت درست بشه و بعد قطع ال دی بهت دارو میده

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2738
پریودم منظم نیست 

پریودی منم منظم نیست ولی همین کلومفین خوردم چون دارو تنظیم پریودی میخوردم تنطیم شده بودم ولی چون تخمدانام به شدت درد میکرد یک وزنه نیم کیلو بلند میکردم از این سر شکم تیر میکشید تا اون سر شکم.طوریکه فکر میکردم سه قلو حامله میشم ولی باردار نشدم اصلا اینقدر درد داشتم یک ماه استراحت دادم بعد دارو عطاری خوردم یکبار اقدام کردم سر مسائلی پشیمون شدم دیگه اقدام نکردم نمیخواستم باردار بشم.ولی در کمال تعجب درجا باردار شدم و الان باردارم .بالای صد تا عطاری معروف اینجا هست ولی خب سر تجربه دیگران من یکیشو انتخاب کردم کارش حرف نداره مثلا سر بچه اولم ماه نهم بارداری تموم بدنم شدیدا خارش گرفت دکترا صاف کردم ببخشید سوراخ مقعد هم میخارید تو گوش بینی همه جامو اینقدر میخاروندم خون میومد خودم دو دست شوهرم دو دست میخاروندنم دیوانه شدم پزشکا دارو دادن به گوشام بزنم یک عالمه تو ماه اخر قرص میخوردم ولی خارشم خوب نشددددددددددد اصلا همینطور اشکام میریخت.خلاصه عطاری گفت کف پاش سرکه بزن فوت کن خشک بشه هی بزن و فوت کن شکمش بزرگه به شوهرم گفت اینکارو کنه خلاصه شاید باورت نشه خندیدما خندیدم.گفتم این همه دارو و پماد حالا با یک سرکه قرمز .خب بیا امتحان کنیم ضرر نداره

.وقتی اینکارو کردم انگاری کولر دویست هزار کف پام کار میکرد.یکسره چند بار انجام دادیم حرارت بدنم رفت بیرون و خارش هام کامل رفت که رفت.فقط میگم باید پیش کار بلد بری اعتقادم اینه همون ماه بارداری حتی دکتر.یک دوستی داشتم وقتی شکم منو دید چنان تو مطب گفت خوش به حالت به خدا اینقدر معذب شدم اینقدر معذب شدم من حامله اون هیچ .عذاب وجدان گرفتم همش امار این حلوا بهش میدادم اون وقتا عطاری نمیشناختم بهش بگم گشته بود دکتر خوبی پیدا کرده بود همون ماه اول حامله شد اینم بگم شوهرش دیگه میخواست هوو بیاره سرش

الان مسخره است میدونم ولی یهو نوشتی انتظار داری یک جور عذاب وجدان گرفتم😔😔😔😔دوستمون گفت تو مطب داشته باشه سونوگرافی .این چیزا نیست دوست خودم در ب در این دکتر اون دکتر بود مثلا من عذاب وجدان داشتم شکمم بزرگ بود با حسرت نگاهش کردا.همش بهش حلوا یاد میدادم این چیزا.میگفت باردار بشم برات ده تا کادو میارم از این داستانا ولی خب اون وقتا تجربه الانمو نداشتم خودمم کلی طول کشید تا حامله بشم.اصلا دوست ندارم کسی انتظار بکشه ولی بازم معتقدم اگه نفر کار بلد پیدا بشه درجا باردار میشی دکتر میشناختم عطاری میشناختم تصمیم گرفتم برم عطاری چون کلو مفین ترکونده بوده منو دکترم برم باید تحریک قرص بده بدنم نمیکشید رفتم عطاری که همون ماه نتیجه گرفتم.حالا هم توصیه من به تو همینه.

الان مسخره است میدونم ولی یهو نوشتی انتظار داری یک جور عذاب وجدان گرفتم😔😔😔😔دوستمون گفت تو مطب دا ...

ممنونم گلم ک وقت گذاشتی 

کدوم شهری 

الان مسخره است میدونم ولی یهو نوشتی انتظار داری یک جور عذاب وجدان گرفتم😔😔😔😔دوستمون گفت تو مطب دا ...

حلوا🤔