2733
2734
عنوان

بچها پوستم خیلق داغون شدههه😭😭

182 بازدید | 16 پست

پره جوشه صورتم جاشم تک و توک مونده اصلا نمیدونم چیکار کنم چندساله هس خوب میشه یهو دوباره میریزه بیرون دکتر باید برم ولی فعلا نمیتونم دوسه هفته دیگ شما پیشنهادب ندارید؟😭😭😭😭

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡

منم الان تاپیک  زدم 😭😭

مال من بی روح ک خسته س انگاری 

ن جوش داره ن خیلی لک

میخاستم بنویسم ووروجکِ بدون آقای نجار ولی "ر"  آخرش ثبت نشد ، شد ووروجک بدون آقای نجا🤪 کاربری ۳۶ممه تورو ب پیر ب پیغمبر برا من گزارش نزنید🤕  بقرِان کریم با شماره ی همکار شوهرم عضو شدم 😥 حالم یه جوریه ک انگار ورزش داشتیم و هوا بد بوده و موندیم تو کلاس ، زنگ بعدم ریاضی داریم 🥴🤢   باطن باید زیبا باشه نه ظاهر . کی فکرش میکرد سیب زمینی 🥔 با اون قیافه ش انقد خوشمزع 🍟 باشع 😋   بچه به دنیا آوردی هی بهش میگی نکن نکن ، خب خودت نمیکردی عزیزم 😈    تلخ ترین جمله ی بازی های کودکی ؛ " تو نخودی باش" لامصب قدرت تخریبش معادل با بمب هیروشیما بود نمی‌فهمم چرا وقتی زبونتو اتفاقی گاز میگیری درد میگیره ولی وقتی عمدی گاز میگیری درد نمیگیره . حتی نمی‌فهمم چرا شما الان دارین زبونتونو گاز میگیرین ! 👅  کاربری  متعلق ب دو نفره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

احتمالا دچار اختلال هورمونی شدی یه مدت دارو مصرف کنی بهتر میشی بعدشم شروع کن به انجام روتین پوستی یا برو میکرونیدلینگ کن مزونیدلینگ کن کم کم پوستت سرحال میاد

هیچ رنجی بالاتر از این نیست که خوشبختی رو نداشته باشید که میتونستید داشته باشید!
منم الان تاپیک  زدم 😭😭 مال من بی روح ک خسته س انگاری  ن جوش داره ن خیلی لک

امضات 😅😻

به جایِ انگلیسی و آلمانی و فرانسه، برید زَبونِ آدمِ زَبون نَفَهم را یاد بِگیرید دُرسته سَخت تره ولی این روزا کاربُردی تَره✌  
2738
اسمش چیه

اسم ندااشت من دیگه واقعا از این کرمای شیمیایی خسته شده بودم هرچی میزدم هیچی به هیچی بخدا روم نمیشد بدون کرم پودر جایی برم صورتمم پراز جوش و جای جوش عکس اونموقعم رو ببینی متوجه میشی چی میگم

اسم ندااشت من دیگه واقعا از این کرمای شیمیایی خسته شده بودم هرچی میزدم هیچی به هیچی بخدا روم نمیشد ب ...

آخه نمیشه که اسم نداشته باشه اسم داره که دکتر نسخه کرده عزیزم

❤️
2706