2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما بشین درسای مدرسه تو زیست دهمتو در حد کنکور بخون تست بزن هنر کردی

نمیدونم چرا بعضی ها دوس دارن ادم تو یه حد بمونه

خوب من وقت اضافه میارم میخوام وقتم پر بشه 

درسام هم میخونم با برنامه ریزی 

2731

بشین همون درسای خودت رو بخون وقت نمیکنی که باید تست بزنی بعدا کتاب اضافه بخون

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
عزیزم شما باید الان به فکر کنکوروتست باشی این سه سال خیلی مهمه

بله درسته ولی سال دهم رو نمیخوام واسه کنکور بخونم از سال بعد میخوام بخونم 

خیلی وقت اضافه میارم کلافه میشم 🤕

منم دوازدهمم

از دهم برا کنکور خوندم الان کارم خیلی راحت تره

پیشنهادم ب شما همینه.

بجا کتاب علمی شروع کن تست زدن و تقویت کرردن☘

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️
2738
بله درسته ولی سال دهم رو نمیخوام واسه کنکور بخونم از سال بعد میخوام بخونم  خیلی وقت اضافه میار ...

اشتباه میکنی عزیزم از همین امسال باید کار کنی چون رو هم انبار میشه سالای بعد بهت فشار میاد و چون همه درسا امسال ب سال بعد مرتبطه بعدا خیلیییی اذیت میشی

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
نمیدونم چرا بعضی ها دوس دارن ادم تو یه حد بمونه خوب من وقت اضافه میارم میخوام وقتم پر بشه  در ...

عزیزم بقیه دارن عاقلانه راهنماییت میکنن شما همه درسارو درست بخونی تست بزنی دوره کنی وقت کمم میاری 

اگه امروز شروع کنی، یه روز زودتر از فردا نتیجش رو می بینی✨
منم دوازدهمم از دهم برا کنکور خوندم الان کارم خیلی راحت تره پیشنهادم ب شما همینه. بجا کتاب علمی ش ...

امسال شرایطم فرق میکنه نمیتونم تست بزنم فعلا 

درسا رو میخونم وقت اضافه میارم 

اشتباه میکنی عزیزم از همین امسال باید کار کنی چون رو هم انبار میشه سالای بعد بهت فشار میاد و چون همه ...

اخه امسال شرایطم فرق میکنه 

کمی تست زدم سرعتم خوبه ولی چون شهریور امتحان تغییر رشته به تجربی دارم میترسم خراب کنم 

امسال شرایطم فرق میکنه نمیتونم تست بزنم فعلا  درسا رو میخونم وقت اضافه میارم

فایده نداره اینجوری(ببخشید رک میگم)❤

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️
2706