2410
2553

میبرینش تو اتاقتون اونجا صحبت میکنین‌؟ یا تو سالن پیش خانواده میشینید؟

چ حرفی میزنین پیش همه؟

شب تو یه اتاق میخوابین؟

یکم راهنمایی لطفن😢❤

(منظور از نامزد دوران عقده خانما)

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️

اول ک پیش همه بودیم ، بعد غذا یا وقت خواب می‌رفتیم اتاق جدا 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آی ام مجرد😎😌

یه خردادی مهربون ریزه میزه که با کسی کاری ندارم سرم تو کار خودمه 😁همه از بیرون فک میکنن خیلی آرومم اما از درون یه آتیش پاره ای هستم که فقط اینو نامزدم درک میکنه با بلاها و چالشایی که باهاش رفتم🤣🤣🤣شیطونی تو خون منه😁سعی نکن یه حرفو دوبار به من تکرار کنی چون من لجم میگیره اتفاقا به حرفت گوش نمیدم😝یه کنکوریه انسانی هم هستم 😇
2720

میومد مینشستیم پیش خانوادم صحبت میکردیم میرفتیم تو حیاط بعد شام یکم قدم میزدیم بعد ت اتاق میرفتیم یکم حرف میزدیم اگ امکانش بود و راضی میشد شب ام پیشم میخابید صبح زود میرف سرکار

اون اوایل عقد بیشتر میرفتیم تو اتاق 🤭

حالا دیگه میشینیم تو سالن و تلوزیون می بینیم 🤪

من براش چایی و میوه میارم  و اینا

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در انتظار گرفتن دستای کوچولوتیم دخترکم😍

من شش ماهه تو عقدم هفته ایی دو بار شوهرم شب خونمون میخابه😂اول که میاد خونمون یکم تو پذیرایی میشینیم بعدش میریم تو اتاق یا فیلم میبینیم یا حرف میزنیم یا یه کارای دیگ میکنیم🙈😂

انقد سخت نگیر اولش یکم استرس داری بعدش عادی میشه

صدات مسکنه همه دردهامه عشقم                       یکی یدونه قلبم تا ابد عاشقتم🥺😍                                زود برگرد پیشم سربازم🥺😘
2714
برید باهم بیرون  وگرنه فقط باید بشینید دور هم با خانواده تلوزیون ببینید😐

😂😂

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️
برید باهم بیرون  وگرنه فقط باید بشینید دور هم با خانواده تلوزیون ببینید😐

🤣🤣

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎

با هم کل شب و روز رو میرقصیم 😂 

نامزد ندارم 

اما اینکه من شب خونه اونا باشم یا اون خونه ما دوست ندارم پس این کنکله 

و حرف های خصوصی خب وقتی رفتیم بیرون بزنیم و آمد خونمون پیش خانواده باشیم 

کاربری جدیدا به من تعلق گرفته 

والا ما اکثرا بیرون بودیم دیگه توجمع خانواده پیششون بودیم برای خوابیدنم نخوابی بهتره هرچقدرم که حقدار هم باشید ازنظر من تو روابط نامزدی ادم مثل قدیمیا پیش بره بهتره از ماله امروزیاس چون مردا جنبه ندارن 

اون اوایل عقد بیشتر میرفتیم تو اتاق 🤭 حالا دیگه میشینیم تو سالن و تلوزیون می بینیم 🤪 من براش چای ...

اینم اضافه کنم ‌

هفتع ای یکبار شبا توی اتاق خودم میخابه که فرداش نمیره سرکار 

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40