2733
2734
عنوان

کادو تولد پسر دو ساله

462 بازدید | 9 پست

سلام خانمها. چند روز دیگه تولد پسرم هست که دو سالشه. به نظرتون چه کارویی براش مناسب هست؟

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بنظرم لباس یا اسباب بازی چیزی  عزیزم بهم رای میدی لینک بهت بزارم ؟!

دستت درد نکنه بابت راهنمائت. خودم بهش فکر نکرده بودم  

بزار برام

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

ماشین شارژی در انواع سایز از خیلی بزرگ تا کنترلی کوچولو،اسکوتر،استخر توپ،خانه سازی بازی،کلبه گوشه اتاق،چادر مسافرتی که بره توش بازی کنه،ربات ،قطار ریلی باتری خور،بچه دو ساله از همه چی اسباب بازی لذت میبره 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

پول دارید ماشین شارژی 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

دوچرخه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2738
دستت درد نکنه بابت راهنمائت. خودم بهش فکر نکرده بودم     بزار برام

خاهش میکنم عزیزدلم ولی اسباب بازی ماشین یا از این لگوها تازه مد شده بخری خیلی خفن تر میشه

https://adanbaba.shop/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=415168 اینه عزیزم بی زحمت کپی کن گوگل میاره برات مرسی ازت ♥️

ٍ بهِ نآمِ بآلآ سَری ٍ🌙⭐️♥️   خداجونم خودت بساز تو بسازی قشنگ تره🌈♥️