2737
2734
عنوان

برام دعا کنید

345 بازدید | 17 پست

خانما برام دعا کنید امروز وقت عمل دارم زنده بمونم ستا بچه دارم کلی آرزو براشون دارم از ترس استرس دارم میمیرم😭

عمل ابدو دارم نفری یه صلوات برای سلامتی اقا امام زمان اگه دوست داشتین یه صلواتم برای من برام بفرستین که سالم از تخت بیمارستان بلند شم.

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
نترس عزیزم ، انشالله صخیح و سلامت از اتاق عمل میای بیرون

قربونت برم خواهش میکنم برام دعا کنید 

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
خداروشکر عزیزم بسلامتی  ، من بخدا از دیروز همش تو فکرت بودم ،

قربونت برام دعا کن

عملتو انجام دهدی ؟ هنوز اذیتی مگه ؟الان کجایی خونه ؟

بله انجام دادم اومدم خونه عملم دیروز بود امروز برگشتم خونه

عملتو انجام دهدی ؟ هنوز اذیتی مگه ؟الان کجایی خونه ؟

خب درد رو که دارم شکمم پاره شده

وای عزیزم ، خیلی مراقب خودت باش، بخودت حسابی برس، عوضش شکمت صاف و تخته میشه ، 

خدا کنه نتیجش خوب از اب در بیاد

2706