2737
2734

برای طلسم و انرژی منفی و..... 😔😍😍😎😎

اول از همه به عقیده هم احترام بزاریم تو قران خدا گفته هس ولی راهشم هس و قدرت خیلی ضعیفی داره ی ذهن مثبت راحت میتونه دفعش کنه به غیر از انرژی مثبت راه های دیگه هم هس🥰😍

خرما خیلی خوبه قبل صبحونه خرما بخورین البته زیاده روی نکنین باعث دور شدن اینجور چیزا میشه 😍

دعا نویس نریییین اصلا ❌❌❌❌❌

صفحه ۱۶ قران که همون میشه صفحه ۱۶ سوره بقره روزی یکی دو بار بخونین😍

چهار قل بخونین صلوات بفرستین ایه الکرسی بخونین 😍😍

کلا قران برای همه چیز عالیه 🥰🥰🥰

تلقین عبارت های تاکیدی و شکرگزاری خیلی عالیه🥰

چشم خوردن میدونین از چی میاد وقتی بخاطر چیزی از خدا سپاس گذار نیستم کائنات فکر میکنه ما بهش احتیاج نداریم اونو از ما میگیره پس بخاطر تک تکککککک نعمتات خدا سپاس گذار باشین🥰

سوره همزه و تکویر هم عالیه 😍😍

اسپند دود کردن هم عالیه

اضاف میکنم 

سوره جن باصدای بلند درمحل زندگی خوانده بشه 

صلوات باصدای بلند 

اپند با کندر دود کنید باعث ازبین رفتن موجودات ماورایی میشه حرز ابی دجانه از گوگل بگیرین

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                *آدم مذهبی نیستم اما از آنانی که به هیچ چیزی پایبند نیستند میترسم از آنان که خدارا به چالش میکشند میترسم اینها برای هیچکسو هیچ چیز ارزشی قائل نیستند فریب ظاهر روشن فکرشان را نخورید*             *پروفسور سمیعی* 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738