2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قیمتا رو که میبینم شاخ در میارم بخدا ۹ کیلو برنج بشه ۵۰۰ و خوردی تومن😐

آره اصلا آدم می‌ره شیرخشک بگیره هرروز گرونتر شده میری پوشک بخری گرون شده خوراکی و... فاجعه س

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2738

در کنار همه سختی هایی که هست باید گفت خدارو هرگز فراموش نکن 

#اللهم عجل لولیک الفرج #اللهم جعل عواقب اُمورنا خیرا #الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم
آره اصلا آدم می‌ره شیرخشک بگیره هرروز گرونتر شده میری پوشک بخری گرون شده خوراکی و... فاجعه س

اره واقعا بعد میگن بچه. زیاد بیارید حمایت میکنیم حمایتشون گرونی یه دیگ

من از فساد میترسم از این که روز به روز شرایط داره بدتر میشه از این به حرف آزادی بی بند باری  رواج پیدا کرده و حتی چیزای که برای خود خارجیها منزجر کننده است داره رواج پیدا میکنه از این که اینترنت و فضا مجازی بدون فرهنگش وارد شد از اینکه خیلی از پدر مادرا حتی نمیدونن بچه های نوجونشون با گوشی چیکار که نمیکنن و چه آسیبی که بهشون نمیرسه

دوست بودن والدین با فرزندان و آگاهی اونها خیلی میتونه این وسط مهم باشه

اخرش يكي درد ما دهه ٨٠ ٩٠ هارو ديد هي گفتين دهه شصت دهه سوخته ما پودر شديم خودمون خبر نداريم

دقیقا من همش میگم بیچاره بچه های الان افتادن تو گرونی و مریضی  دهه۸۰تازه وقت تفریح و نوجونیشونه..

نودیا هم که کودکی نمیکنن  

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
من بيشتر از هر چيزي اين سونامي سرطان ميترسونتم خيلي زياد شده لامصب همشم جوون    

اره میبینی؟عین سرماخوردگی شده از هر چن نفر  ی نفر یا تومور داره یا سرطان همشم ازین خورد خوراک هامونه که معلوم نیس چیه اصلا

نمیشه اخه بچم بخاد امسال به دنیا بیاد ۱۰ یا ۱۶ سال دیگه که سن حساسشه مث برقو باد میگذره نمیدونم چیکا ...

این ذکرو زیاد براش بخون

واقعا ارامش بخشه اگه معنیشوبخونی متوجه میشی

تو نت بزن خیلی چیزای خاصی برای این ذکر گفتن

به نسبتی که جهان پیشرفت میکنه تفریح های ادمیزاد هم عوض میشه منم شبا فکرای شما بسرم میزنه اما زمونه خودمو با دوره غار نشینی مقایسه میکنم میبینم ادم خودشو وفق میده پس الکی به خودم استرس ندم وضعیت اقتصادیم که همه الان درگیریم خدا خودش بهمون کمک کنه حداقل رفاه رو براشون فراهم کنیم ماهاکه نتونستیم یا مملکت درس شه یا اینا مهاجرت کنن برن من خودم بچمو حمایت میکنم اما اطشوهرم مطمئن نیستم

2706