2737
2734

واقعا بهش فکر میکنم دیوونه میشم چن وقته دیگه بچم بخاد تو کوچه راه بره میگن پول بده اکسیژن مصرف کردی حالا گرونی هیچی این کرونا نعلوم نیس خوب بشه نشه اینم هیچی این وضعی که راه افتاده ازدواج سفید نمیدونم بچه ۱۲ ساله هفته ای دوبار رل عوض میکنه اینهمه معتاد و ادم ناخلف زیاد شده اینا بیشتر پریشونم میکنه شمام نث من فک میکنین؟

بااجازه استارتر عزیز.. ممنون.... خانم های محترم متاهل ومطلقه تخمکهایی راکه هرماه از طریق عادت ماهیانه ازدست میدهید را برای کمک به زوجهای نابارور اهداکنید ومبلغی درکنار این کار خیر دریافت کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه من تا میام فکر کنم میگم پسر منم خدایی داره .خدا مراقبشه .من تا جایی که دست خودمه مثلا تربیتش سعی میکنم کم نذارم 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
2738

این فکرا فقط روحتو از هدف به کمال رسیدنش دور می کنه و حالتو بد میکنه و به بچه ات هم با انتقال این افکار خودت اسیب میزنی

ماها از نداشتن ایمان ب خدا به نجواهای شیطان گوش میدیم و حالمون بد میشه که تو قران هم اومده قطعا شیطان نجواهایی در گوشتون میکنه که حالتونو بد میکنه

پس

بگو خدای من بزرگه

خدای بچه هامم بزرگه

خدای یکتا و مهربون ازت خیلی سپاسگزارهستم💜

به نظر من بزرگترین مشکل نبود ازادی و ثبات اقتصادی واعتیاد وایناس،به اینا اره فکر میکنم.ولی ازدواج سفید وکرونا نه 

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
نه من تا میام فکر کنم میگم پسر منم خدایی داره .خدا مراقبشه .من تا جایی که دست خودمه مثلا تربیتش سعی ...

منم تربیت و میگم عزیزم زمونه خراب شده یه چیزایی میبینم شاخ در نیارم بچه ک تو خونه نمیخاد بمونه مخصوصا بچه پسر در نیاد بیرون یانه؟به کی اعتماد کنه ادم ک بچش به راه خلاف کشیده نشه

منم تربیت و میگم عزیزم زمونه خراب شده یه چیزایی میبینم شاخ در نیارم بچه ک تو خونه نمیخاد بمونه مخصوص ...

چه میشه کرد باید بسپریم به خدا و تربیت درست 

منم خیلی نگرانم خصوصا پسرا تربیتشون حس میکنم سختتره

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
این فکرا فقط روحتو از هدف به کمال رسیدنش دور می کنه و حالتو بد میکنه و به بچه ات هم با انتقال این اف ...

بله شما راس میگی ولی زمونه بد زمونه ای شده خیلی بد

2706