2726

من خودم نه ولی دختر عموم متن خبریو ریپ زده روی عمم گیف چندتا پیرزن که دارن قر میدنو فرستاد تا بهش زنگ زدم پاک نکرد🤣🤣داغون بود واییی

میشه برای شفای اون شخص صلوات بفرستید؟🍂

بااجازه استارتر عزیز.. ممنون.... خانم های محترم متاهل ومطلقه تخمکهایی راکه هرماه از طریق عادت ماهیانه ازدست میدهید را برای کمک به زوجهای نابارور اهداکنید ومبلغی درکنار این کار خیر دریافت کنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ی چیز خیلی زشت فرستادم ینی دسم خورد

خیلی بد بود😑

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
بااجازه استارتر عزیز.. ممنون.... خانم های محترم متاهل ومطلقه تخمکهایی راکه هرماه از طریق عادت ماهیان ...

😯😯😯

تاپیک مانکن های زیبا گروه طلایی💛💛💛.یه تثبیتی بااراده😍😍😍.وزن اولیه 98 وزن تثبیت 66 .قد 158

نه چون هیچ گروهی ندارم،بنده خدا دایی شوهرم تو خصوصی چندتا کیلیپ برام فرستاد چندروز پیش،عکس یه خانمه با بالا تنه درشت و یه شعر طنز زیرش هم اشتباهی فرستاده بود انقدر معذرت خواهی کرده بود بعدش🤣

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2706