2726
عنوان

۳۷ هفته و ۴ روز

267 بازدید | 31 پست

درد واژن شدید دارم. کمی دلپیچه که دو سه هفته هست دارم. بسختی راه میرم. درد دنبالچه. موقع زایمان چجوری میخوام تحمل کنم درد واژنو؟ واژن موقع زایمان هم خیلی درد داره؟

بااجازه استارتر عزیز.. ممنون.... خانم های محترم متاهل ومطلقه تخمکهایی راکه هرماه از طریق عادت ماهیانه ازدست میدهید را برای کمک به زوجهای نابارور اهداکنید ومبلغی درکنار این کار خیر دریافت کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم فکر نکن به این چیزا خدا تحملش رو میده درد داره فقط اوجش موقع بیرون اومدن بچه بعدش انگار نه انگ ...

عزیزم میشه بگی ماه چندم اقدام باردار شدی؟ من ماه گذشته واسه اولین بار اقدام کردم اما ۸ روز جلو افتاد

عزیزم میشه بگی ماه چندم اقدام باردار شدی؟ من ماه گذشته واسه اولین بار اقدام کردم اما ۸ روز جلو افتاد

جلو افتادن پریود خوبه موقع اقدام نشونه اینه انشالله  ماه های بعد باردار میشی من برای اولی ۶ ماه بعد باردار شدم 

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
عزیزم منم میترسم چن ماه بکشه من اصلا از انتظار خوشم نمیاد

دیگه باید تحمل کنی هیچ کس از انتظار خوشش نمیاد تازه دومی ۱۰ بعدش باردار شدم 

این سومیه خداخواسته هست حتی بعد زایمان دومی پریود نشدم فهمیدم حامله ام

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
ی سوال بپرسم؟ اگ تخمک گذاری انجام نشه ما پریود نمیشیم؟

نه عزیزم رحم هر خانم درصورت شروع تخمکگذاری شروع به خونریزی ماهانه میکنه وقتی این عمل انجام نشه عادات ماهیانه هم قطع میشه که به اصطلاح میگن یائسه شدین

عزیزم ماه چندم اقدام بار دار شدی؟ من ماه پیش واسه اولین بار اقدام کردم و و۸ روز جلو افتاد پریودم

منم ماهی که اقدام کردم ی هقته زودتر پری شدم..ماه بعدش گرفت...فک میکردم حالا که عقب و جلو شده احتمالا تخمک گذاری نکنم ولی گرفت

هرچه دلم خواست ن آن میشود...هرچه خداخواست همان میشود...
2706