2737
2734
عنوان

موهای زائد😭😭😭😭😭😭😭

589 بازدید | 69 پست

شما موهاتون با چی بر میداررید؟

پا و دست خصوصا

با ژیلت سیاه میشه ، وکس و اپلیدی درد داره ، پور موبر(نوره) جاش میمونه و کامل نمیره

چیکا کنم😭😂

همش میترسم پاهام سیاه شن از ژیلت

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️

نمیزنم

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیزنم

واا😐🚶‍♀️

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️
2738
لیزر کن پوستت انقدر خوب میشه

اونم میگن عوارض داره سرطان میگیرم😭🚶‍♀️

فعلنم شرایط لیزر ندارم

انقدر زیاد نیست که بشه زد ولی ژیلت پا رو سیاه نمیکنه که

یعنی نمیزنی؟

چرا میکنه

2706