2726

اومدم خونشون مادرش باهام سرسنگین شده ناراحته معلومه🥺🥺😐من با نامزدم دعوا کردم کلی بدو بیراع گفتمش خاسیم با مادرش اینا بریم مهمونیبعد نامزدم یه دفعه موقعی ک من اماده شدم زنگ زد گف کنسل شد من کار پیش امده برام منم واقا عصبی شدم گفتم اوک مهم نیس و بعد گوشی روش قط کردم خلاصه پیام داد کلی بدو بیراهم گفنمش ک مگ من مسخرتم سرکارم گذاشتی و کلی حرف دگ خلاصه گفتمش الان دیگ بیایم بات نمیام و‌گوشی خاموش کردم اونم پا شد اومدش پیش من و گف مهمونی نمیریم باید بیای باهام خونمون منم گفتمش نمیام یه کلام لج کردم اونم گف نمیای گفتم ن پاشد ک برگرده بعد زنگ زد مادرش گف ک من باهاش نیومدم و چیز بش گف فک کنم اومد برگشت تا نصفه زنگ زد گف اومدم در خونه‌گوشیتو ببرم گوشی خراب کرده تورو بعد مادرم رف اوردش داخل خلاصه من رفنم باهاش بزور مامانم حالا اومدم خونشون مادرش باهام سرسنگین 

هرکی فهمید منم حالی کنه

پفک نمکی سابق هستم برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرسی ‏از الان دارم بـه اول فروردین سال ۱۴۰۱ فکـر مـیکـنم کـه چقدر قراره بــا تاریخ رنـد ۰۱/۰۱/۰۱ و جمله “این اتفاق هر صد سال یه بــار مـی افته” و چرت و پرتای دیگه زخم بشیم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وا همون موقع که زنگ زد گفت کنسله

حتما چیزی شده

میگفتی باشه دعوا نمیکردی و تمام

البته این نظر منه 

اگه کلا شوهرت حرف به مادرش میبره اون یه بحث دیگه ست 

خواهشا عصبانیت رو بهونه نکنیم تو رابطه

یه مقدار هر دو طرف مدیریت کنیم 

2706