2737
2734

هوم🥲

من دوستم بلاکم کرد چون شوهرش نمیزاره باهاش بحرفم 🥲

رفیقم خودش نه خودش دوس داره شوهرش نمیزاره 

چون شوهرش بهم پیشنهاد داد رفتم ب زنش گفتم 🥲بخاطر همین نمیزاره زنش باهاش حرف بزنه 

منم وابسته هستم

چ غلطی کنم 

زشت ترین دختر سایت هستم🤚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شایداحساس کرده زندگیش خراب میشه چراپیگیری ولشون کن

اخه دوسش دارم وابستشم اونم همین طور

ولی مشکل اینکه شوهر لندهورش همیشه خونه است و‌شکاکه کلا اخلاقش 

زشت ترین دختر سایت هستم🤚
2738

وابستگیتو یجور کنار بیا

فردا روز یه اتفاقی برای رابطه ی احساسیشون بیفته ، دوستت پای تورو میکشونه وسط، چون شوهرش قبلن ب تو درخواس داده

[ 🔞🔞🔞🔞🔞...ببخشینا ] [کارِ خوبو هیتلر کرد🦊][ اونقدر ادم درست و حسابي روي زمین هست که لازم نیست ب کسي شانس دوباره بدین! ✈️ •••]
ولکن بابا.وابستگی به دوست؟واقعا چرته. من دوستم جلو چشمام جون بده خدا رو شکر میکنم🙄😂😂

😂😂😂🤝🏼🤝🏼🤝🏼

[ 🔞🔞🔞🔞🔞...ببخشینا ] [کارِ خوبو هیتلر کرد🦊][ اونقدر ادم درست و حسابي روي زمین هست که لازم نیست ب کسي شانس دوباره بدین! ✈️ •••]
اخه دوسش دارم وابستشم اونم همین طور ولی مشکل اینکه شوهر لندهورش همیشه خونه است و‌شکاکه کلا اخلاقش&n ...

کافر همه را به کیش خود پندارد

عزیزم اگه دوستت برات مهمه بیخیالش شو چون شوهرش ادم خطرناکیه انقدر کثافطه که به تو پیشنهاد داده یعنی جدا از زندگی دوستت برای توهم دردسر درست میکنه .....بیخیالش شو

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
2706