2737
2734

اقدامیم پریودم 9 روز عقب افتاده تخمدانام بعضی وقتا گاهی تیر میکشه مثل درد تخمگذاری معدمم بهم میخوره یکم اما نه در این حد که بالا بیارم بدنمم خیلی خستس یعنی اینا از استرسه یا باردارم یا باز پریودم نامنظم شده تو رو خدا هر کی تجربه کرده کمک کنه

شکسته اما قوی تر از همیشه💪 واس پرواز کردن، اول باید سقوط کرد. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ان شالله خیر باشه🌺🌺🌺

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2738
یه لیوان زعفرون دم کرده بخور تاثیرش عالی

میخواد بچه دار بشن تو اقدامن برای بچه

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

استرس داره مگه؟

یکجوری موشنی فکر کردم مجردی یا نامزدی

میری تست میدی انشالله خوش خبری

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

عزیزان گل 

برای باردار شدن 

یه دستور عمل میگم صدرصد جوابه 

من حقیرم دعا کنین 

اولین کار حدف گوشت گاو  فست فود  و رب  کنسروی و تن ماهی و چیپس و پفک و دوغ و برنج آبکش  و سالاد شیرازی مخصوصا شب 

هفته ایی حداقل یه بار باید عدسی با آب قلم و فلفل و زنجفیل بخورین هم خانوم هم آقا 

صبحونه یه روز در میون سه شیره و ارده  روزایی هم که نمیخورین حتما پیاز سرخ کنین توش تخم مرغ بزنین با نون سنگک  

عسل و دارچین شبا قبل خواب یه قاشق چایخوری جفتتون بخورین 

مالیدن روغن سیاهدونه به کمر  به مدت چهل شب 

آغشته کردن پنبه به روغن سیاهدونه و گزاشتن داخل ناف  در شب  برای اینکه نیاد بیرون رو ناف چسب بزنین تا صبح 

هم آقا هم خانوم  طبع بدن رو شدیدا گرم میکنه  و سموم بدن رو دفع 

خانوم توی زمان پریود باید روی کمرش بادکش گرم بندازه تو دوران پریود حذف ماست و خیار و ترشیجات از رژیم غذایی 

خوردن گوشت شتر  حداقل ماهی سه بار به صورت آبگوشت و کتلت 

خوردن گوشت گنجشک  حداقل ماهی سه بار به صورت عصاره توی غذاها یا آبگوشت 

از داروخونه قرص ژل رویال زینگ  ویتامین d3 ویتامین ایی فولیک اسید و امگا  ۳ بخرین  جفتتون بخورین 

دارو مصرف کردی؟ من لتروزول خوردم یه هفت گذشته پریود نشدم میگن لتروزول تاخیر نداره نمی‌دونم امیدوار ...

خب چرا تست نمیدی؟

نود درصد بارداری  چه استرسی داری مگه قراره چی بشه

مرسی ک جواب دادین♥چهار سال منتظر نی نی ام خیلی عقب انداختم و بی بی منفی شده میترسم اینبارم منفی شه

شکسته اما قوی تر از همیشه💪 واس پرواز کردن، اول باید سقوط کرد. 
2706