2733
2734
عنوان

مادرشوهرم زنگ زد دعوام کرد😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1023 بازدید | 50 پست
خوهری خودتو اذیت نکن فکر کن مادر خودت گفته شاید لز رو دلسوزی برای بچت که تنها نمونه گفته سعی کن زیا ...

اره منظورش برا تنهایی دخترمه،ولی اینکه گفت تنبلی و...دلم گرفت!!خبرنداره من تو دلم چی میگذره

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره منظورش برا تنهایی دخترمه،ولی اینکه گفت تنبلی و...دلم گرفت!!خبرنداره من تو دلم چی میگذره

خب خودت میگی خبر نداره عزیزم

بی خیال دنیا غصه هیچی رد نخور من اونقدر غصه خوردم ۳۰ سالمه انگار زن ۵۰ ساله هستم

چی شد خودمو داغون کردم

منم سر دخترم ۸ ماه اقدام بودم بعدش با قرص کلومیفن باردار شدم عزیزم اگه میتونی بگو واسه  رژیم ...

باید شوهرت ازمایش بده،خودتم سونو،اگ شوهرت ضعیفه بابد تقویتش کنی،تو تاپیکام قرصاشو نوشتم،کیوتن،فرتیل اید،جنسینگ،اسپریژن و....خودتم باید دارو بخوری،من دخترمم با کلومفین باردار شدم،این ماه لتروزول میخورم وامپول میزنم و میرم اقدام،تا خدا چی بخاد

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
2731

ی کارت بده بش بگو صد تومن بده حالا هیچیم سیسمونی نخرم ۳۰تومن سیسمونی بقیش شیرخشکش

صد میلیونم بریزه برا پوشکش

ی پول تپلم برا لباسش

یا علی اقدام کنین 

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
خب خودت میگی خبر نداره عزیزم بی خیال دنیا غصه هیچی رد نخور من اونقدر غصه خوردم ۳۰ سالمه انگار زن ۵۰ ...

اب و جوش شیرین ضرر نداره؟

میگفتی سرت تو ماتحت خودت باشه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
اب و جوش شیرین ضرر نداره؟

نه من دکتر بهم گفت این کارو کردم ۲۰ دقیقه قبل اقدام آب ولرم و جوش شیرین درست میکردم ۱۰ دقیقه میشستم توش

واژن رو قلیایی میکنه

برای پسر واژن باید قلیایی باشه برای دختر اسیدی

سرکه برای دختر زایی هست 

2738
باید شوهرت ازمایش بده،خودتم سونو،اگ شوهرت ضعیفه بابد تقویتش کنی،تو تاپیکام قرصاشو نوشتم،کیوتن،فرتیل ...

اهان ممنون عزیزم باشه گلم البته من ۳ سال دیگه افدام‌میکنم تنور دخترم یه سالس

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 
نه من دکتر بهم گفت این کارو کردم ۲۰ دقیقه قبل اقدام آب ولرم و جوش شیرین درست میکردم ۱۰ دقیقه میشستم ...

بعد چندبار اقدام کردی تا گرفت؟؟روزا تخمکگذاری

عزیزم یه مدت دارچین زنجبیل دم کن خودت و شوهرت هرشب یه لیوان بخورین

۲۰ دقیقه قبل اقدامت از محلول جوش شیرین استفاده کن

سعی کن اول خودت به اوج برسی بعد همسرت

تو غذاهای فلفل زیاد استفاده کن

گوشت بلدرچين اگه میتونی زیاد استفاده کن

2706