2726
عنوان

یک خوابی دیدم هنوز دارم میلرزم

121 بازدید | 12 پست

خواب دیدم تو یه اتاقی هستم بعد یهو ینفر به سرم شلیک کرد و مردم بعد خودمو دیدم که ینفر گرفتم که منو ببره حتی صورتم هم دیدم بعد من رو داشتن میبردن که یهو یه گله گوسفند اومد از کنارم رد شد یعنی روح نبودم . به خودم  گفتم روز تاسوعاست بعد جسدم رو بردن یک جایی که بشورند مامانم هم بیرون ایستاده بود بهش گفتم مامان امشب قول بده برام بی قراری نکنی ها . گفت باشه . بعد گفتم تو روز تولدم به بچه ها یی که پول خریدن پک رباتیک ندارن پک رباتیک بدید بعدم زیر گریه زدم که آروز هام از بین رفت . خیلی بد بود نمی دونم چرا روز چهلم خاله ی جوانم باید این خواب رو ببینم . 

به جینگیلی کمک کنید که داره از حال میره

جینگیلی هسدم با سابقه دوبار تعلیق در شش ماه پاترهد اعظم . خانوم مهندس آینده  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جینگیلی جان منفی نگو منفی فکر نکن منفی گوش نکن منفی نبین خواباتم برای هیچ کس تعریف نکن چون کائنا ...

ممنونم

خواب ۱۳ صحت نداره https://www.niksalehi.com/din-andishe/خواب-در-روزهای-محتلف-ماه-چه-حکمی-دارد؟.htm ...

ممنونم خیلی آروم شدم

فقط پک رباتیک و گله گوسفند😅

گله گوسفنده آره ولی این جعبه ابزار های رباتیک هستا من خیلی وقتا به بچه هایی که توان خرید ندارن و علاقه دارن هدیه میدم

گله گوسفنده آره ولی این جعبه ابزار های رباتیک هستا من خیلی وقتا به بچه هایی که توان خرید ندارن و علا ...

اها من تا حالا نشنیده بودم، جالبه 

اولش با خودم گفتم پک رباتیک چرا اون وسط خواب هست؟!

ولی الان که توضیح داد معنا پیدا کرد

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
اها من تا حالا نشنیده بودم، جالبه  اولش با خودم گفتم پک رباتیک چرا اون وسط خواب هست؟! ولی الا ...

من خودم کاراموز  رباتیکم و خیلی سختی کشیدم تا رفتم کلاس و الان با اینکه ۱۵ سالمه تدریس هم میکنم