2737
2734
عنوان

من چه مرگمه😐🌱😒

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 35 پست
😂😂😂😂😂😂چندمه؟؟ والا من که کابوسام همش امتحانه هیچوقتم برگمو تحویل نمیدم همیشه تو خواب وقت کم ...

بیچاره کلاس ششمه فقط😐ولی اینقدر معلم امسالشون سختگیره که همش سرش تو کتاباشه حتی بیشتر از من😂

واییی😂😂

حالم مثل صبح روز پایان جنگه:)حالم خیلیییی خوبه هاا...ولی هرطرف رو نگاه میکنم ویرانیه!هر بار که وسوسه میشدم تکه ای از خدایم را میفروختم،امروز به هر قیمتی خریدارم،خدایی را که مفت فروختم....🙃(جز توکل به خدا سرمایه ای نیست مرا)میشه برا سلامتی امام زمان(عج)یه صلوات بفرستی؟!😊💚دنیا جای امنی برا عاشق شدن نیست...🌱تاپیک های کتابخوانی تگم کنید لطفااا😘
بیچاره کلاس ششمه فقط😐ولی اینقدر معلم امسالشون سختگیره که همش سرش تو کتاباشه حتی بیشتر از من😂 وایی ...

گناه داره😂😂😂☹

من هشتمم ولی تیزهوشانم خیلی سخت میگیرن

اگه دنیا جای خوبی بود که اسم قبرستوناش بهشت نبود...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گناه داره😂😂😂☹ من هشتمم ولی تیزهوشانم خیلی سخت میگیرن

آره والا این مدرسه با بچه ها چیکارا که نمیکنه . اذیت میشن بیچاره هاا 😓

آره تیزهوشان که سختگیریاشون بیشتره اما من خودم نهمم اصلاا درس نمیخونم یعنی نه اینکه یاد نگیرم و تنبل باشماا نه .

فقط سعی میکنم تو کلاس یاد بگیرم که نیاز به خوندن نباشه چون اصلاا عادت به درس خوندن زیاد ندارم ولی خب امسال باید سعی کنم بیشتر بخونم تا کم کم برا کنکور و این برنامه ها هم آماده شم😁

حالم مثل صبح روز پایان جنگه:)حالم خیلیییی خوبه هاا...ولی هرطرف رو نگاه میکنم ویرانیه!هر بار که وسوسه میشدم تکه ای از خدایم را میفروختم،امروز به هر قیمتی خریدارم،خدایی را که مفت فروختم....🙃(جز توکل به خدا سرمایه ای نیست مرا)میشه برا سلامتی امام زمان(عج)یه صلوات بفرستی؟!😊💚دنیا جای امنی برا عاشق شدن نیست...🌱تاپیک های کتابخوانی تگم کنید لطفااا😘
2728
چه رشته ای؟ موفق باشی عشقم

بعد از امتحانات ترم دوم باید انتخاب رشته کنیم که اگه خدا بخواد میرم تجربی . 

عاشق فیزیوتراپیم😊

مرسی عزیزم همچنین.