2726
عنوان

همین الان سقط کردم توروخدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 31019 بازدید | 447 پست
سه تیکه گوشت بود هنوزم دلم درد می‌کنه نمی‌دونم دوباره قراره گوشت بیاد بیرون یان  بیمارستان ک ن ...

دیگه نمیدونم خودت بهتر میدونی عزیزم من دو تا از بچه هام ک سقط شدن رفتم بیمارستان

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سه تیکه گوشت بود هنوزم دلم درد می‌کنه نمی‌دونم دوباره قراره گوشت بیاد بیرون یان  بیمارستان ک ن ...

برو توالت فرنگی بشین پیه نفس عمیییق بکش با اخرین قدرتت زور بزن یهو تخلیه میشی دردتم آروم میشه

چشم به راه...
2728

اکه درد زایمان داری یعنی هنوزم مونده...ولی نگران نباش کم کم میاد 

دیگه نمیدونم خودت بهتر میدونی عزیزم من دو تا از بچه هام ک سقط شدن رفتم بیمارستان

اسی اینم بگم گلم فقط واسه اینکه ب ارامش برسی بدونی هیچکی مقصر نیس واسه قلب بچت. شما بچت ایست قلبی نکرده کلا ضربان نداشته ب این بارداری میگن بارداری پوچ یوقت از چشم کسی نبینی عزیزم. و خودتو عذاب ندی. من هم بارداری قبلیم همینجور بود

اسی اینم بگم گلم فقط واسه اینکه ب ارامش برسی بدونی هیچکی مقصر نیس واسه قلب بچت. شما بچت ایست قلبی نک ...

بچم قلب داشت ایست قلبی کرده بود تو سونوی آخر پرسیدم من

2706