2726
عنوان

همین الان سقط کردم توروخدا بیاین

31019 بازدید | 447 پست

از ذگدیشب تاحالا همش لخته های گنده گنده دارم الان دل درد شدید گرفتم رفتم دستشویی بچه رو دیدم گوشت بود دیگ نمی‌دونم بچه بودیم الان هنوز دل درد دارم هنوز اخته دارم چرا؟ ینی اونی ک اومد بچه نبود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برو بیمارستان یا درمانگاه نمیدونم !

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
دو تای دیگه گوشت ازم خارج شد فک کنم همون اولیه بچم بود🥺

اسی فقط لطفا دیگه نخواه از این مرتیکه بچه دار شی . لطفا قید بچه رو ازش بزن

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
اگ گوشت بوده بچه بوده باید بری بیمارستان زنگ بزنین امبولانس میاد میبرت بقایا رو اونجا در میارن

سه تیکه گوشت بود هنوزم دلم درد می‌کنه نمی‌دونم دوباره قراره گوشت بیاد بیرون یان 

بیمارستان ک نمی‌رم دمنوش زیاد خوردم دارم تو خونه میگردم همینجا بقیا بیرون بیاد بعد برم سونو

2706