2726
عنوان

یعنی باردارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 23 پست
منکه بچه اولمه ولی همون اول ک فهمیدم باردارم مطمئن بودم دختره 😂😂😂

به سلامتی عزیزم ... ته دل مادر هرچی بگه همونه من سر پسرم ته دلم میگفت پسره سر اینم ته دلم میگفت دختره . واقعا حس اولیه مادر اشتباه نمیکنه 

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
به سلامتی عزیزم ... ته دل مادر هرچی بگه همونه من سر پسرم ته دلم میگفت پسره سر اینم ته دلم میگفت دختر ...

ته دلم میگه اگه باردار باشم پسره

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزم برای سنگ کلیه همسرت بگو از نیم ساعت قبل از غذا و تا یک ساعت بعد از غذا آب نخوره

روغن بد و کلا فست فود و غذاهای بد نخورید چون کلیه سنگ ساز به موادی که از معده وارد کلیه میشه تا تصفیه بشه حساسه بخاطر همین میگن تا معده رو پاک نکنی کلیه سنگ میسازه

بعد از هر ادرار و بعد از هر انزال (سک.س) بلافاصله استبرا کنن بزن توی نت میاره چیه بهترین حالتشو انجام بده نظرات متفاوتی درموردش هست 

این آخری که گفتم نارسایی کلیه رو هم خوب کرده چه برسه به سنگ کلیه 

همه اینا فقط در صورت توکل به خدا و چشم امید فقط فقط به خدا جواب میده ان شاءالله 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
2728
سلام عزیزم برای سنگ کلیه همسرت بگو از نیم ساعت قبل از غذا و تا یک ساعت بعد از غذا آب نخوره روغن بد ...

عزیزم خیلی ازت ممنونم که به امضام توجه کردی ...الهی هرچیزی آرزو داری به صلاحت باشه و بهش برسی.. عزیزانت سلامت باشن...حتما به توصیه هات عمل میکنم 

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
آره من یه بار اقدام کردم شیمیایی شد ۹ ماه بعد یه بار رابطه بود حامله شدم

عریزم منم مهر پارسال یه اقدام داشتم بارداری شیمیایی بود بعدش تا امسال هیچ اقدامی دوباره مهر امسال اقدام کردم اما فقط یه بار...خدا کنه منم مث شما بگیره واسم...

عزیزم خیلی ازت ممنونم که به امضام توجه کردی ...الهی هرچیزی آرزو داری به صلاحت باشه و بهش برسی.. عزیز ...

عزیزدلمی قلب مهربون 

همچنین خودتو عزیزانت گلم 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س