2726
عنوان

شوهرم و داستان ما

1525 بازدید | 60 پست

اولش نامزد داشت میخواست لهم بزنه نشد ما عقد کردیم علارغم مخالفت همه 

نامزدش گریه ک منو ولم نکن خانواده شوهرم میگن نامزدتو میخوایک زنتو طلاق بده 

حالا نامزدش الان نمیدونه من هنوزم زن شوهرمم و طلاقم نداده و با هم رفت وامد داریم .

ب نظرتون چکار باید بکنم نامزدش بفهمه ک وقای نا عقد خردیم اون باید بره منار ن این ک بازم بخواد بخاطر عروسی بمونه و نامزدیش و بهم نزنه 18سالشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خداییییی م۸ننننننننن تو چرا گیجیییییی

واقعا چرا گیجیییییی

شوهرت حق تو هست تو چرا خودتو بدهکار یه دختر بدبخت میدونیییییییی

چادر دور کمرت ببند لنگه دمپایی رو بگیر بزن تو دهن دختره 

گوش شوهرتم بکش بگو دیگه سر جاش بشینه

خداییییی م۸ننننننننن تو چرا گیجیییییی واقعا چرا گیجیییییی شوهرت حق تو هست تو چرا خودتو بدهکار یه د ...

ببین ی راهکار درست میخوام تا دختره خودش بره 

چون مادر شوهرم همش میگه ب دختره تو عروس خودمی و دارن براش جهاز لباس درست میکنن

چرا فکر میکنی تو هووی یکی دیگه شدی؟ تو زن شوهرتی چرا به دیگران اجازه میدی اینقدر توی زندگیت جلو بیان ...

خب میدونم من زن شوهرمم واسه همین میخوام دختره پاشو تز زندگیم و شوهرم بکشه بیرون ن این ک با آه و نفرین بگم اگه دخترمون و ول کنی خوشی نمیبینی ..

بگید ی راه درست ک دختره و مادرش دلسرد بشن خودشون برن از زندگی‌شوهرم

ببین ی راهکار درست میخوام تا دختره خودش بره  چون مادر شوهرم همش میگه ب دختره تو عروس خودمی و د ...

راهکار درست حسابی اینه که هرشب پیش شوهرت بخوابی. دختر بودنتو حفظ کن ولی سعی کن بیشتر شبا ارضاش کنی و اینکه براش خیلی عشوه و ناز بری

از اون ور خیلی راحت به مادرشوهرت بگو اگه زندگیمو خراب کنی تا عمر دارم نفرینت میکنم و اون وقت بچه هاتو هم نفرین میکنم خدا سرشون همین بلا رو بیاره

خیلی جدی بگی مادرشوهرت ادب میشه

الان جیغ جیغه کنی بهتره تا اینکه بعد طلاق پتو بغل بگیری و زار زار گریه کنی

2706