2726
عنوان

نوزاد دو ماهه

112 بازدید | 14 پست

من تا اخر یک ماهگیش هر 2 ساعت بهش شیر میداد.

دکترش گفت با ورود به دو ماهگی هر 3 ساعت بهش شیر بده و شب باید فقط یه بار بیدار شه.

الان هر سه ساعت شیر میدم حدود 130 میلی لیتر ولی گاهی زودتر بیدار میشه مثلا 2 ساعت و نیم و شیر میخواد

همون موقع بهش شیر بدم یا بذارم یکم یه ربعی بگذره بعدش شیر بدم؟

Do not give what is holy to the dogs; nor cast your pearls before swine, lest they trample them under their feet, and turn and tear you into pieces

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما اشتهاش بیشتره هر چقد طلب کرد بده بهش

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
2728

خیلی ببخشید استارتر من شرمندم

با اجازتون 

عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم اگه مایل باشین ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید اموزشم میدم

سلام عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم(ب صورت انلاین میفرستم) اگه بخواید ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید...اموزشم میدم
پس همون موقع بهش بدم

آره ..‌ هر چقد و هر ساعت که خواست بهش بده

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
خیلی ببخشید استارتر من شرمندم با اجازتون   عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست می ...

ممنونم عزیزم

خودمون ازش هر روز عکس میگیریم

به خاطر کرونا جایی نمیبرمش

Do not give what is holy to the dogs; nor cast your pearls before swine, lest they trample them under their feet, and turn and tear you into pieces
اره شیر خودمو نمیدم به خاطر کولیک و رفلاکسش

وقتی بیدار میشه و گریه میکنه میتونی شیر رو ازش دریغ کنی؟؟

من جای شما بودم شیر خودم رو میدادم 

کولیک به مرور خوب میشه 

شیرخشک هم هروقت بیدار شد از خواب 

مجبوری بدی 

اما حجم کمتر بده

چون بچه با مکیدن آرامش خاطر میگیره

عزیزم مگه شیر خوده آدم کولیک ورفلاکسمیاره؟بچه منم رفلاکس داره ربطی به شیرداره!

شیر خودمو که میخورد اذیت میشد با اینکه خیلی رعایت می کردم

از وقتی آپتامیل ar میدم خیلی بهتر شده رفلاکسش

ممنونم عزیزم خودمون ازش هر روز عکس میگیریم به خاطر کرونا جایی نمیبرمش

منم ب صورت انلاین از تلگرام عکسارو میفرستم اتلیه انلاین دارم خواستی درخواست دوستی بده نمونه بدم😘

سلام عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم(ب صورت انلاین میفرستم) اگه بخواید ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید...اموزشم میدم
وقتی بیدار میشه و گریه میکنه میتونی شیر رو ازش دریغ کنی؟؟ من جای شما بودم شیر خودم رو میدادم  ...

اخه با شیر خودم اذیت میشه

سه هفته اول 24 ساعته گریه می کرد، کلی دکتر بردمیش یه لحظه اروم نمیگرفت

از وقتی دکتر گفت بهش اپتامیل ar بده گریه اش کمتر شده

من دست تنهام میترسم دوباره شیر بدم و اونجوری اذیت بشه

الان دائم شیر خودمو میدوشم که خشک نشه

ولی فعلا میترسم بهش شیر خودمو بدم

عزیزم شما دارو میدی برای رفلاکس بچتون ؟خوابشم سبکه مثلا از خواب میپره گریه کنه؟

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
2706