2726
عنوان

حرف اکثر فالگیرها🤣🤣🤣🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 775 بازدید | 65 پست

خدایی کسی تاحالا از دعا نویس نتیجه گرفته؟؟؟

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ...ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ب چ دردی میخوره همزاد😐

نمیدونم باید از دعا نویسا بپرسیم😐😑😂

کاش دنیا بهم یه دختر بده...که بهش بگم صداشو جرئت بده،بدونه با موهای اون کسی نسخ نمیشه،اگه نتونه مادر شه مرد تلف نمیشه،کاش دنیا بهم یه دختر بده،میخام بدون اجازه مرد نفس بکشه،میخام پرنده ها رو بدون قفس بکشه،میخام فرشته نباشه خطا جزئی از زمینه،میخام زن باشه،زن بمیره،زنیت همینه🍀   
خدایی کسی تاحالا از دعا نویس نتیجه گرفته؟؟؟

ببین خواهر من نتیجه گرفته ولی بی فایدس اصلا دنبال همچین چیزایی نرید کلی پشیمونی بار میاره کلی سنگینی تو زندگی میندازه اولش یکم خوشت میاد ولی عوارضش کم کم زندگی رو پوچ و نابود میکنه فقط و فقط متوصل شید ب خدا و قرآن 

ب چ دردی میخوره همزاد😐

هیچ دردی عزیزم اونام موجودن و زندگیشونو میکنن مثل ماها ...وقتی یک انسان متولد میشه همراه باهاش ی جن متولد میشه ک میشن همزاد هم ....حالا خیییییلی کم پیش میاد ک همزاد انسان بدجنس بشه و اذیتش کنه

میگن همزاد اون جنیه که همزمان با تو توی دنیای جن ها به دنیا اومده منم نمیدونم چقد راست باشه

این مسائل حقیقت داره ولی اینا پیاز داغشو زیاد می کنن

از یه طرف به قول یه نفر با این حرفا عدالت خدا زیر سوال میره چون خدا دوست نداره بنده هاش عذاب بکشن

هر دعا یا ذکری چیزی خواستین در خدمتم😊
این مسائل حقیقت داره ولی اینا پیاز داغشو زیاد می کنن از یه طرف به قول یه نفر با این حرفا عدالت خدا ...

دقیقاااا

خیلی کم اتفاق میوفته اونم ب نظر من بخاطر رعایت نکردن خود انسان هست

ب من گفته بختت بستس تا باز نشه ازدواج نمیکنیو رابطه هات ب ازدواج ختم نمیشه

چندتا شبکه قرآنی دیدم که می گفتن موضوع بستن بخت حقیقت نداره اگه داشت تو قرآن میومد

اصولا سه نفر باعث بسته شدنش میشن یکی خود آدم که سختگیری می کنه که فلان خواستگار زشته؛چاقه

یکی هم پدرومادر خودخواه که خواستگار هارو ندیده و نشناخته رد می کنن

هر دعا یا ذکری چیزی خواستین در خدمتم😊
2706