2733
2734
عنوان

انلاین شاپ

335 بازدید | 9 پست

خانوما کسی هست آنلاین شاپ‌ داشته باشه یه توضیح درمورد کارتون میگید

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
داشتم چه توضیحی؟

شما خودتون جنس میخریدین یا واسطه بودید چجوریه

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میتونی کار کنی جنس از بقیه باشه و شما فقط بفروشی انلاین و درصدی ازشون سود پول بگیری

بنظرتون کدوم روش بهتره

میتونی کار کنی جنس از بقیه باشه و شما فقط بفروشی انلاین و درصدی ازشون سود پول بگیری

بنظرت لباس مردونه خوبه همسرم میخاد انجام بده

یه سری به پیج من بزن. میتونی این محصولات و آنلاین شاپ بفروشی. اگه تو شهری باشی که نماینده فروش نداشته باشن فروشت عالیه. سرمایه زیادی هم نمیخواد. 

https://www.instagram.com/p/CQjc2k8FS88/?utm_medium=copy_link

و خدایی که بشدّت کافیست... 
2738

بسم الله الرحمن الرحیم

نیازی به عضو شدن توی گروه یا کانال نیست

میتونید این 4 صوت و 2 فیلم رو ذخیره کنید و بدون عضویت نگاه کنید.

این 6 مورد در رو من معجزه میبینم از زبان حاج آقا پناهیان

و کلیپ دوم {محبت خداوند} شاید بهترین کلیپ زندگیم باشه که دیدم

@NA_omidi6

ایدی گروه در تلگرام

و ایدی کانال در اپلیکیشن ایتا

یقین دارم قبل و بعد گوش کردن این مطالب دیدتون به زندگی و خدا عوض خواهد شد

یه سری به پیج من بزن. میتونی این محصولات و آنلاین شاپ بفروشی. اگه تو شهری باشی که نماینده فروش نداشت ...

عزیزم چ سبکی کار میکنید؟

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار