2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خونم یک خوابه نه بستگی به خودت داره

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2731

ما یه خواب هستیم 

۸ و۹ ساله داریم .

وسایل حونه رو کم کردیم .

دکوری و شکستنی جمع شده.

خیلی هارو جمع کردیم و بخشی فروختیم 

الان خیلی بهتر شده وسایل اضافی اصلا نگه نداشتم .وسایل اضافی اشپز خونه روهم جمع کردم تو کمد دیواری لازم بشه برمی دارم .همه جا روخلوت کردیم .

اینها هم یک سر یا درحال دعوا و بزن بزن هستن یا پریدن و جهیدن ! چاره ای نیست !

ما یه خواب هستیم  ۸ و۹ ساله داریم . وسایل حونه رو کم کردیم . دکوری و شکستنی جمع شده. خیلی ه ...

خب چجوری میخابین همه پیش هم؟

الان من تخت و کمد خودم و تخت و کمد و بوفه بچم همش داخل یه اتاق جا نمیشه چیکاکنم؟

2738
بچت چن سالشه؟ تخت خودتون و تخت و کمد بچتو چجوری جا دادی؟

بچم دوسالشه.اتاقم دوازده متره 

یه کمد و تخت نوزا نوجوان مبل و پاف کودک و تخت خودمو با کمد خودمو و میزآرایشم و پاتختی تو اتاقمه.کجد دیواری دارم

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
خب چجوری میخابین همه پیش هم؟ الان من تخت و کمد خودم و تخت و کمد و بوفه بچم همش داخل یه اتاق جا نمیش ...

تخت خودمو گذاشتم ما اتاق می خوابیم .دراورو کمد ما اونجاست.

کمد بچه ها رو یه حال کوچیک داریم رو به سالن حدودا۶ متر  هست که بهگعد از اون سالن میشه اونجا گذاستم و فقط کمد که زیرش کشو داره و داخل کمد طبقه هست .

فقط چند تا اسباب بازی گذاشتم با اینکه خیییییلی دارن جمع کردم و چند وقت یک بازجابجا می کنیم و اسباب بازی جدید برمی دارن و قبلی رو می ذارن داخل جعبه بالای کمد دیواری .بیرون گذاشتم که اگه زمانی کاری داشتن نیان به بهانه لباس بپرن توی اتاق! 

لیاس اضافه ها فقط چنددتا نگه داستم توی کمد .و بقیه رو دادم بیرون .

بوفه ،اینه شمعدون ،عسلی های شیشه ای ،دکوری ،گل ،باکس  و...همه  رو فروختیم ‌هم به خاطر جانداشتن و هم خطری که داشت .میز های عسلی چوبی خریدیم .چون شبشه ای خیلی خطر ناک بود .و سالن هم فقط تلویزیون و مبل هست .

بچه ها هم سالن می خوابن .در طول شب هم بهسون سر می زنم 

چ خوب جا دادی منم اتاقم ۱۲متریه ایشالا وسایلا جابشه😭

جا میشه میز آرایشمو کمد خودمو عرض اتاف چیدم بعد تخت خودمو پایین تختم کمد بچه عرض اونور اتاق تخت نوزاد نوجوان تنها این مدلی جا میشن من تازه می خوام ویترین بچه بخرم بزارم