2737
2739
عنوان

خشک شدن شیر مادر 🥺🥺🥺

712 بازدید | 13 پست

سلام بچه من دخترم یک سالشه و از دوماهگی خیلی کم شیر خورد الان ک یک سالشه خیییییییلی شیرم کم شده و غذا هم نمیخوره همش چسپیده بهم و سر سینه هام زخم شده چون هیچی نداره همش هم گشنس خیلی ضعیف شده ب نظرتون از شیر بگیرمش غذا میخوره یا شیر خشک؟؟؟؟لطفا اگه تجربه دارین بهم بگیم حتما😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تجربه دارم😐

شیرم کم بود هی میگفتن پودر شیر افزار بخور

هی خوردم و وحشتناک چاق شدم

اگه شیرت کمه شیرخشک رو تست کن ولی فک نکنم بگیره

غذاش رو بیشتر کن

ولی به دکترش هم بگو که کلسیمش کم نشه 

دومی رو مقاومت نکردم و کنار شیرم شیرخشک دادم خیلی راضیم 

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2728

عزیزم خیلی کوچیکه ار شیر نگارش

برو دکتر یه شیر خوشحالی هست برای مامانها که شیر زیاد شه بعدشم خودت غذا خوب بخور آب زیاد بخور در کنارش استراحت خواب کافی داشته باش و قطره شیرافزا هم عالیه که شیرت زیاد شه ایشالا

خواب کافی خیلی مهمه برای شیر مادر

حلیم و اسفناج هم شیر مادر رو خیلی زیاد میکنه میگی کاش یه بچه دیگه داشتم بقیه شو میخورد

کاش منم ب حرف بقیه گوش نمیدادم شیر خشک بهش میدادم

سر بچه اول ادم بی تجربه س

شیرم کم بود

بچه وزن نمیگزفت دکتر شیرخشک داد

ولی بنا به حرف بعضیا ندادم

بچه م هم اذیت شد 

خودمم چاق شدم

سر دومی هیچی گوش ندام و کار خودمو کردم فقط

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2738
مرسی عزیزم از راهنماییت💋

ببخشید غلط املایی زیاد داشتم

البته بچه تون غذا می‌تونه بخوره روی غذا خوردنش کار کن

مثلا وقتی بیدار میشه فوری بهش شیر نده یا اینکه دو ساعت قبل از غذا بهش شیر نده شیرتو بذار بعد از غذا بخوره غذا هم چیزایی که خودش دوس داره بهش بده 

شربت اشتها هم خوبه امتحان کن جواب میده حتما

والا من بچه‌م وزن نمیگرفت شیر خشک گرفتم براش لب نمیزد 

خب نوزادی اگه کدی بعدا لب نمیزنه

منم برای بچه اولم ۴ ماهه بود تصمیم گرفتم بدم ولی لب نزد همه مارک های مختلف هم گفتم

خب نوزادی اگه کدی بعدا لب نمیزنه منم برای بچه اولم ۴ ماهه بود تصمیم گرفتم بدم ولی لب نزد همه مارک ه ...

بچه من تا ۹ ماه خیلی توپول بود شیر خودم خیلی خوب بود اما از ۹ ماه به بعد دندون درآورد و ورجه وورجه ش زیاد بود یواش یواش لاغر شد الان ۲ سالشه لاغره همه بهم میگن چشه؟

خیلی اعصابم خورده

بچه من تا ۹ ماه خیلی توپول بود شیر خودم خیلی خوب بود اما از ۹ ماه به بعد دندون درآورد و ورجه وورجه ش ...

کلا به حرف بقیه محل نده

همه بچه ها اینجورین

تا به راه رفتن و دندون نشدن خب تپلی و گرد هستن

بعد دزگه باد بچه کم میشه و لاغر دیده میشه

من دیگه برای دومی توی گوشم دوتا پنبه گذاشتم به حرف بقیه گوش ندادم

اینقدر سر اولی حرص میخوردم که چرا وزن نگرفت چرا لاغره و...

سر دومی هر وس گفت گفتم میررمش فدی تخصص خیلی هم گفته عالیه به نسبت سنش تامام

عزیزم اینقدر خودت اذیت نکن یه دفعه از شیر بگیرش راحتش کن وقتی شیر نداری برای چی بدتر اذیت میشه 

خودتم ازبین میری 

از شیر بگیرش بهش غدا و شیرخشک بده البته دکتر هم ببرش راهنمایی میکنن 

حتما قطره آهن ویتامین  بده‌ اشتهای زیاد میکنه