2726

استرا

نمیدونم از کجا شروع کنم کاش میتونستم براتون تعریف کنم که چقدر توی زندگیم اتفاقات عجیب افتاد و یجایی میفتادم زمین پاهام زخم میشد اما دوباره یهویی بلند میشدم انگار که دست خدا زیر بغل هامو میگرفت میگفت هنوز کار داری پاشو منم یجوری پامیشدم که انگار نه انگار قبلش افتادم و پاهام زخم شده ؛  زخمای رو قلبم و روحم رو پانسمان میکرد و مثل یه پرستار 😔 اره من پرستاریه خدا رو هم دیدم ، مهربونیشو با قلب خودم خودم حس کردم وقتایی که افتاده بودم ، از همه جا آدمایی رو میذاشت سر راهم که برسم به این مرحله ای که الان هستم من فکر میکردم افتادن هام یه شکسته اما با چشم خودم دیدم همشون باعث شدن من اینی بشم که الان هستم❤ خداروشاکرم بابت این اتفاقات تلخی که بنیان زندگیمو عوض کرد 🤲 خدا خاکِ جسمم رو عوض کرد کلا یکی دیگه شدم ❤ اینقدر زندگیم تغییر کرد که خودمم باورم نمیشه ؛ هنوز هم سختی هایی هست اما برای من این نقطه اززندگیم آخر دنیاست چون خدارو پیدا کردم و زندگیم رو زیر و رو کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از من به شما نصیحت سینوفارم نزن که بعد از ده روز کرونا میگیری تو بیمارستان همه براشون اتفاق افتاده با چشمای خودم دیدم از هر کی میپرسیدم میگفت  سینوفارم زدم کرونا گرفتم 

از من به شما نصیحت سینوفارم نزن که بعد از ده روز کرونا میگیری تو بیمارستان همه براشون اتفاق افتاده ب ...

من استرازنیکا زدم 

دور دوز کامل 

الان کرونا دارم یه هفته هم هست افتادم 

قطعا اگر نمیزدم الان مرده بودم 

من خانوم هستم💃💃💃 از بس منو ترکوندن این نی نی یارا 😡😡الان دیگه به اسمه شوهرشون اومدم ببینم بازم جرات دارن منو بترکونن 🤔🤔🤔9تا سیمکارت و ایمیل به باد دادم از 95تا الان 
من و شوهرم م سینوفارم زدیم بعد ده روز بدترین نوع کرونا و گرفتیم یعنی مردیم و زنده شدیم هنوزم حالمون ...

منم کرونا گرفتم استرازنیکا. زدم حالا کیکن شاید عوارض خوده واکسنه و بدن ایمن میشه اینجوری 

من خانوم هستم💃💃💃 از بس منو ترکوندن این نی نی یارا 😡😡الان دیگه به اسمه شوهرشون اومدم ببینم بازم جرات دارن منو بترکونن 🤔🤔🤔9تا سیمکارت و ایمیل به باد دادم از 95تا الان 
منم کرونا گرفتم استرازنیکا. زدم حالا کیکن شاید عوارض خوده واکسنه و بدن ایمن میشه اینجوری 

بلافاصله بعد واکسن کرونا گرفتید ...من ۲ماهه درگیر عوارض کرونام تازه سرپاشدم چون ایمنی استرازنکا بیشتر تصمیم داشتم اونو بزنم ۲روز تب ولرزم ب جونم خریدم

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی
بلافاصله بعد واکسن کرونا گرفتید ...من ۲ماهه درگیر عوارض کرونام تازه سرپاشدم چون ایمنی استرازنکا بیشت ...

نه برای دوز دوم کرونا داشتم و دوز دوم رو زدم