2726
عنوان

خواب پارسالم دقیییقققاااا تعبیر شد

3725 بازدید | 134 پست

پارسال خواب دیدم با شوهرم تو ماشین هستیم... شوهرم رانندگی میکرد...

بعد راننده یه ماشین دیگه برامون بوق زد... کنار ماشینمون وایساد و یه برگه بهمون داد...

برگه رو خوندیم...

روش با خط خیلی درشت نوشته بود چراغ ترمز عقب خودرو شما روشن نمیشود...

و جالب اینه که کلمه ی ترمز و نمیشود رو با خودکار قرمز نوشته بود....

شوهرم با صدایه بلند ازش تشکر کرد... ولی اون راننده واکنشی نشون نداد و رفت... بعد باهم گفتیم... آخی... این آقا کر و لال بود.... برا همین نوشته داد....

البته من این خواب رو فراموش کردم...

ولی وقتی دیروز دقیقا همین اتفاق برام افتاد یه دفعه همون لحظه خوابمیادم اومد.....

دیروز تا حالا تو شکم....

البته تو خوابم روز بود... ولی دیروز هوا تاریک بود... ۷ شب بود....

داستان زندگیم رو بخون.....

چ جالب

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دیگه عادت کردم خیلی واسم پیش میاد دیگه به کسی نمی گم

پروفایلمو حتما ببین اگه حالتو خوب کردبرای برآورده شدن آرزوم که داشتن یه خونه بزرگتره اگه دوس داشتی یه صلوات هدیه کن 😍😍😍

خدایا شکرت

ادم متعجب میشه

اونجا تو خواب 7شب تابستون بود هوا روشن بود ولی الان پاییز بود هوا به خاطر همین تاریکه

شوخی میکنم گلم

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
2706