2204
عنوان

شما درون گرا هستین یا برون گرا

233 بازدید | 41 پست

بنظرتون درونگرا ها خیلی ب مشکل بر میخورن؟ خودم درونگرا هستم 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 

بچه ها یه چیز باحال پیدا کردم

یه سایتی که ازش میتونید برای بچه ها لباس و حوله و عروسک با اسم خود کودک بگیرید! اسمی که میگید رو روی اجناس گلدوزی میکنن. من امتحان کردم و عالی بود

حتماً سر بزنید  

گیرکردم وسطش🤧

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2050

درونگرا

خدایا شکرت که دوباره دستمو گذاشتی تو دست حضرت مهدی عج😍/هر روز یه سوره کوثر میخونم هدیه میکنم به نرجس خاتون مادر امام زمان عج برا حاجتروایی تمااااام اعضای نی نی سایت/یه دختری هستم که عاشقققق خانه داری و آشپزی و کسب تجربه تو انواع هنر ها هستم/آشپزی رو از کلاس چهارم شروع کردم 😁/مطالعه درسی و غیر درسی رو خیلی دوس دارم/عاشق کتاب خریدنم😍/پر جنب و جوش و فرز و فعالم/عاشق پیاده روی ام /سحر خیزم 😊/تو نی نی سایت دوستای خیلی گلی دارم ک برام مثل خواهرن  /عاشق موسیقی ام🤗/یه وقتایی تو تاپیکای خودم یا بقیه تاپیکا ک دوستای گلم تگم میکنن یا پیامام رو ریپلای میکنن،اگر وقت نداشته باشم فقط لایک میکنم ،یعنی حواسم ب پیاما و محبتتون هست،لطفا ناراحت نشید،جواب ندادنم دلیل بر بی احترامی و بی توجهی ب پیاماها و لطف تون نیست🤗/تفسیر آیه ۳۵ سوره نور استاد رائفی پور بسیاررررر زیباس.توصیه میکنم حتما سرچ کنید کلیپشو نگاه کنید❤

برون گرا هستم

راستش شاید راحت نمیتونید حرف دلتونو بزنید 

راحت نمیتونید ابراز احساسات کنید درسته؟

چه زیباست این نصیحت شهدا:    ما از حلالش گذشتیم، شما از حرامش بگذرید...                           دلگیر مباش دلت که گیر باشد ،رها نمی شوی !خداوند بندگان خود رابا آنچه به آن « دل » بسته اند ، می آزماید.(شهید ابراهیم همت)  قبل از خواب وضو بگیرید بعد بخوابید اینجوری رخت خوابتون میشه مسجد و خوابتون میشه نماز و عبادت و خدا تا صبح براتون ثواب و حسنه مینویسه اینم یه راه حل اسون برای توشه اخرتمون:)    https://harfeto.timefriend.net/16369778896632  آرزو جان پیاماتو میخونم اینو بدون تو همیشه تو دعاهام هستی عزیزم ان شاءالله حال دلت خوب خوب خوب بشه❤ کوثر جان فراموشت نمیکنم خدا رو شکر نمراتت عالی شده آفرین خانم وکیل آینده آفرین ای جاانم منتظرت هستم ❤ حنا جان  عزیزم من هیچوقت ارزوی مرگ کسیو نکردم و نمیکنم این حرفو نزن سلامتو به بقیه رسوندم اونا دعات میکنن ما دعات میکنیم کاربر در مسیر خدا گفتن بعد از نماز و نماز جعفرطیار دعات میکنن گفتن قران زیاد بخون قوی باش عزیزم روز میشه این شب
درونگرا اصلا خوب نیس همش خودم اذیت میشم

منم اذیتم میشم خیلی 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 
وسط گرا

😂😂😂

خدایا شکرت که دوباره دستمو گذاشتی تو دست حضرت مهدی عج😍/هر روز یه سوره کوثر میخونم هدیه میکنم به نرجس خاتون مادر امام زمان عج برا حاجتروایی تمااااام اعضای نی نی سایت/یه دختری هستم که عاشقققق خانه داری و آشپزی و کسب تجربه تو انواع هنر ها هستم/آشپزی رو از کلاس چهارم شروع کردم 😁/مطالعه درسی و غیر درسی رو خیلی دوس دارم/عاشق کتاب خریدنم😍/پر جنب و جوش و فرز و فعالم/عاشق پیاده روی ام /سحر خیزم 😊/تو نی نی سایت دوستای خیلی گلی دارم ک برام مثل خواهرن  /عاشق موسیقی ام🤗/یه وقتایی تو تاپیکای خودم یا بقیه تاپیکا ک دوستای گلم تگم میکنن یا پیامام رو ریپلای میکنن،اگر وقت نداشته باشم فقط لایک میکنم ،یعنی حواسم ب پیاما و محبتتون هست،لطفا ناراحت نشید،جواب ندادنم دلیل بر بی احترامی و بی توجهی ب پیاماها و لطف تون نیست🤗/تفسیر آیه ۳۵ سوره نور استاد رائفی پور بسیاررررر زیباس.توصیه میکنم حتما سرچ کنید کلیپشو نگاه کنید❤
گیرکردم وسطش🤧

😂

2292