2737
2734
عنوان

شوهرم برا اولین بار هلم داد

3027 بازدید | 53 پست

دعوامون شد خواست بزنه بیرون از خونه کلیدو برداشتم گفتم خطرناکه نزن بیرون هلم داد دستمو کشید خوردم زمین به خانوادم فحش داد گفت یه مشت نفهم هستید حالم خیلی بده

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️

تو عصبانیت گفتع حتمن

بعدا پشیمون میش

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چیش خطرناکه😑

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

از صبح تا الان سرکار بودم رفتیم برا خواهرم کادو بخریم اون گفت۱۴۰بیشتر نمیدم من کادو ۱۶۰تومنی خوشم اومده بود اخر سرم همون ک اون گفت خریدیم اما اومدیم خونه بحثمون شد

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
از صبح تا الان سرکار بودم رفتیم برا خواهرم کادو بخریم اون گفت۱۴۰بیشتر نمیدم من کادو ۱۶۰تومنی خوشم او ...

واقعا ۲۰ تومن ارزش داشت؟

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست
2706