2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان همراه وقت بخیر صداتون زدم که بهتون اطلاع بدم اسمتون رو اول تاپیک نوشتم دوستان براتون دعا ...

سلام عزیزدلممم ممنون از لطفتون الهی همیشه تنتون سالم و دلتون خوش باشه ان شاءالله من براتون صلواات میفرستم❤

برای حاجت روایی خواهر گلم @anini   اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَج ...

سلام ممنون عریزم ۵۰ تا صلوات میگم برای شاد روح شهید هادی وحاجت روایی اعضای گروه💖💖💖

2456
سلام دوستان همراه وقت بخیر صداتون زدم که بهتون اطلاع بدم اسمتون رو اول تاپیک نوشتم دوستان براتون دعا ...

ممنون خواهر خوبم منم برای حاجت روایی دوستان گروه ۵۰ صلوات هدیه میکنم به شهید هادی 🤲🤲🤲💖💖💖

سلام عزیزم ممنونم که صدام زدی منم 100 صلوات می فرستم ان شاء خدا به داد همه دوستان برسه

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

فدات گل گلی🙏🌹🌹زده باشی عزیزم

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
2714
برای حاجت روایی خواهر گلم @نیلی_83   اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ ع ...

سلام عزیزم منم برا سلامتی پسرت چند گل صلوات می فرستم 🌷

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
@نگیییین     @balter       @maryamgoli437        & ...

سلام مگه قرار نبود همیشه اسم منم بنویسی حاجت داشتم واسه ازدواج داداشم صاحب بچه و خونه شدن خودم🥺🥺🥺😭😭😭گفتی وقتی تاپیک بزنم صدات میکنم 

زندگی وقتی اونی میشه که ما میخوایم  که خودمون بسازیمش😇نه اینکه منتظر باشیم واسمون بسازن😊زندگیتوخودت بساز...امکان داره کسی دیگه بسازه اونی نباشه که تو میخوای😉
برای حاجت روایی خواهر گلم @جیگرررررررررررر   اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمّ ...

مرسی عزیزم منم برا شما صلوات میفرستم 

بهترین ها نصیب قلب مهربونت

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸

۲۰تاصلوات💌

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                *آدم مذهبی نیستم اما از آنانی که به هیچ چیزی پایبند نیستند میترسم از آنان که خدارا به چالش میکشند میترسم اینها برای هیچکسو هیچ چیز ارزشی قائل نیستند فریب ظاهر روشن فکرشان را نخورید*             *پروفسور سمیعی* 
@نگیییین     @balter       @maryamgoli437        & ...

سلام واسه منم دعاااکنین 100تاصلوات میفرستم خودم که هرچی دعاونذربودانجام دادم وهیچ دیگه به اخرخط رسیدم دعاکن خداچراغ خونموروشن کنه بهم یه نی نی بده😭😭😭😭😭😭

واسه جاری شدن اشک شوقم وبراورده شدن حاجتم لطف کنیدیه صلوات بفرستید

خانمها داداشمو لطفا دعا کنید یه بخت خوب براش پیدا بشه هر دختری در نظر میگیریم ایراد بزرگی داره تورو خدا دعاش کنید مادرمون از دنیا رفته داداشم مجردها میخوایم سر و سامون بگیره ....برای خودمم دعا کنید این ماه اقدام دارم مامان بشم.

منم  به نیت همه تون ۱۰۰تا صلوات میفرستم.

به امید ظهور آقامون و حاجتروایی تک تک دوستان عزیز

زندگی وقتی اونی میشه که ما میخوایم  که خودمون بسازیمش😇نه اینکه منتظر باشیم واسمون بسازن😊زندگیتوخودت بساز...امکان داره کسی دیگه بسازه اونی نباشه که تو میخوای😉

سلام عزیزم صبحت بخیر. ممنون که به یادم بودی😍🌹🌹🌹

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2706