2726

بیشترازدوسال از کورتون خوردنم میگذره ولی ورم وپف صورتم نخابیده بنظرتون برم باشگاه باورزش ورمش میخابه صورتم مث قبل لاغرمیشه؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ینی ورزش مخصوص تردمیل تاثیرنداره توبرطرف شدن پف؟؟؟؟

چرا ولی پیاده روی در فضای سبز مؤثر تره

نمک رو هم جدی بگیر کم کنید حتی بعد ده روز اثرش رو میبینید

عشق ، بزرگترین متخصص زیباییه !!!                              هیچ آرایشی ، شخصیت زشت را نمی پوشاند !!!

من بخاطر مریضی پوستیم شیش ماه مصرف کردم و بعد که قطع کردم کلا پف های صورت و بدنم خوابید

معمولا باید پف ها بخوابه بعد از قطع دارو

البته یکذره هم رژیم گرفتم خیلی تاثیر داشت

چرا ولی پیاده روی در فضای سبز مؤثر تره نمک رو هم جدی بگیر کم کنید حتی بعد ده روز اثرش رو میبینید

خاک توسرم نشه خیلی نمک میخورم غذارو نچشیده بهش نمک میزنم نمیتونمم این عادت بدو ترک کنم واینکه عزیزم نمیدونی چرا باوجوداینکه نزدیک سه سال میگذره پف صورتم نخابیده همه میگن بعدچن ماه قط کردنش پفشون خابیده اخه چرا توصورت من موندگارشده علتی داره ینی؟

بنظر من رژیم بگیر حتمااااا ،یک هفته خوراکت رو خیلی کم کن تاثیرش رو میبینی ،من با نرم افزار مانکن کالری تونستم کلی کم کنم ،همه کالری ها و تحرکاتت رو ثبت میکنی و باید تحرکت و کالری سوزوندنت بیشتر از مصرف کالری باش.همه چیز رو باید تند تند توش ثبت کنی تا نتیجه بگیری