2726
عنوان

منطق مامانم عجیبه 😐😂😂

124 بازدید | 7 پست

مامانم کنترلگره بی منطقه 

میگه باید ازدواج کنی چون من ماشین لباسشوییو طرفشویی و یخچال بوش برات خریدم تا دوسال دیگه ضمانت داره😐😐😐باید استفاده بشه !!!!!!!!!!!!

میگه درس نخون شوهر کن !!!ارشد تهران بخونی دیگه شوهر گیرت نمیاد😐😐😐😐😐😐

تا ما شنیدیم وقتی میگت دختر ارشد داره کلی کلاس داره و موقعیت اجتماعی دختر بالا میاد

چیکار کنم؟؟؟

بگو قصد ازدواج ندارم دیگ نشنوم کسی راجب ازدواج من حرف بزنه وگرنه جور دیگه ای برخورد میکنم

و اهمیت نده و به درس و زندگیت برس

کاش دنیا بهم یه دختر بده...که بهش بگم صداشو جرئت بده،بدونه با موهای اون کسی نسخ نمیشه،اگه نتونه مادر شه مرد تلف نمیشه،کاش دنیا بهم یه دختر بده،میخام بدون اجازه مرد نفس بکشه،میخام پرنده ها رو بدون قفس بکشه،میخام فرشته نباشه خطا جزئی از زمینه،میخام زن باشه،زن بمیره،زنیت همینه🍀   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب حالا بخوای ازدواجم کنی کو شوهر؟ باید موقعیتش پیش بیاد وگرنه همینطوری تصمیم بگیری و سریع هم برسی بهش🤔

یه روز میشم تو کربلا مجاور تو امام حسین عزیزم😭💔         اللَّهُمَّ عَجِّل لِوَلِيِّكَ الْفَرَج🤲🏻

پز 

زیر 

پوستی 

😐

🌼🥺 توروخدا واسه شاغل شدنم و سر کار رفتنم و ازدواج با عشقم صلوات بفرست مهربون 💚✨                                           اگر اونقدر شجاع بودی که شروع کردی، و اونقدر قوی هستی که داری ادامه میدی، پس حتماً اونقدر لیاقت داری که به خواسته ات، یا حتی به بهتر از اون برسی!   (متعهد❤️👩‍❤️‍👨)