2410
2553

همانگونه که نوزاد در آغوش مادر در آرامش است،همانگونه هم در ایام جنینی، با آهنگ قلب مادر آرامش میگیرد..

بسی جای تعجب است کسی که موسیقی قلبش تسکین جنین است، قاتلش باشد...

در این فقره، قاتل، قابل اعتمادترین شخص زندگی مقتول بود...

کدام قانون داشتن این آرامش زیبای دو طرفه رو خودخواهی میدونه؟ 

کدوم لذت از این بالاتر که فرزندت در آغوشت آروم بشه؟

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

از این‌رابطه بی‌نهایت لذت می‌برم.

و‌می‌بینم‌که‌بچه هامم همین‌طورن.

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش

من عاشق بچه هامم 

به نظرم زنی که ازین صحنه دلش ضعف نره زن نیست

بچه با همه دردسراش که کمم نیست خیلی شیرینه

جایی یه جلمه طلایی خوندم که میگفت زنی که تصمیم به بچه دار شدن میگیره یعنی پذیرفته که قلبش تا ابد جایی خارج از بدنش بتپه😍😍😍 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
چقدر زیبا بود، چقدر دلم برای دو جنینی که از دست دادم (سقط خود بخودی) تنگ شد😭😭

عزیزم بیا بغلم

حتما در زمان درست

با برنامه ریزی

جاشون رو پر کن...

دنیای مادرانه ات رنگی رنگی‌ و شلوغ و شادددد باد

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش
چقدر زیبا بود، چقدر دلم برای دو جنینی که از دست دادم (سقط خود بخودی) تنگ شد😭😭

روایت داریم جنینی که خودبخود سقط شده، هنگام ورود به بهشت غضبناک می ایسته و وقتی بهش میگن وارد شو امتناع میکنه، میگه تا پدر و مادرم وارد نشن، منم وارد نمیشم...

حالا شما دوتا از این مهربونا دارید اونجا...

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2714