2726

زانو ...اون قسمت استخوانی مفصلی یا پشت زانو ؟ اگه زانو یه نمی‌دونم برو دکتر ..ولی اگه پشت زانو ته احتمالا داری واریس میگیری ...کم کم سبز میشه پشت پات 

یه همسر 👩‍❤️‍💋‍👨یه مادر🤱خوشبختم ،🌱❤️ گذشته سخت گذشت تو دریا بودم ،⛈️🌊🌬️طوفانی بود ترسیده بودم 😭😰دعا میکردم ،🙏🥺اما قایق م هم شکست 🚣افتادم 🏊شنا بلد نبودم غرق شدم 💔چشامو باز کردم ب ساحل امن رسیده بودم 🏝️🏖️🥰از خدا ممنونم ❤️🌱ب مو رسید پاره نشد 🤗
زانو ...اون قسمت استخوانی مفصلی یا پشت زانو ؟ اگه زانو یه نمی‌دونم برو دکتر ..ولی اگه پشت زانو ته اح ...

پشت زانو الان یکسال اینطور میشه

دیوانه ها با خودشان حرف نمی زنند! آنها فقط تمام روز را به کسی که نیست،بلندبلند فکر میکنند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پشت زانو الان یکسال اینطور میشه

واریس ب احتمال زیاد عزیزم ..پاتو گرم نگه دار ...شبا چی چرب نخور ..ورزش کن ..

یه همسر 👩‍❤️‍💋‍👨یه مادر🤱خوشبختم ،🌱❤️ گذشته سخت گذشت تو دریا بودم ،⛈️🌊🌬️طوفانی بود ترسیده بودم 😭😰دعا میکردم ،🙏🥺اما قایق م هم شکست 🚣افتادم 🏊شنا بلد نبودم غرق شدم 💔چشامو باز کردم ب ساحل امن رسیده بودم 🏝️🏖️🥰از خدا ممنونم ❤️🌱ب مو رسید پاره نشد 🤗
2728
واریس ب احتمال زیاد عزیزم ..پاتو گرم نگه دار ...شبا چی چرب نخور ..ورزش کن ..

ممنون لطف کردین.

دیوانه ها با خودشان حرف نمی زنند! آنها فقط تمام روز را به کسی که نیست،بلندبلند فکر میکنند...
زانو ...اون قسمت استخوانی مفصلی یا پشت زانو ؟ اگه زانو یه نمی‌دونم برو دکتر ..ولی اگه پشت زانو ته اح ...

ولی سبز نشده پشت پا

هم هرروز صبح که بیدار میشی  و هم بعد هر حموم از زانو تا کف پاتو بگیر زیر آب سرد ..تا خون توش جریان پیدا کنه ....وقتی دراز می‌کشی کف پاتو بزن تو دیوار همیشه پاهاتو بالاتر از بدنت نگهدار موقعی میخوابی تا پات استراحت کنه ..برای رگ هات سخته خون رو از پات ب قلب ت برسونن ...گرفتگی ایجاد میشه و درد ناکه .زیاد سرپا نمون ...زیاد نشین ..مخصوصا رو‌صندلی 🤗دایم نشین پاشو چرخی بزن دوباره بشین ..جوراب واریس هم کمک کننده ست 

ولی سبز نشده پشت پا

هنوز نشده  ب مرور اگه رعایت نکنی وضعیت غذاتم چربتر و هوا سردتر بشه رگ هات متورم میشن باد میکنن بعدم سبز میشن ..یا عنکبوتی قرمز میشن 😃

هنوز نشده  ب مرور اگه رعایت نکنی وضعیت غذاتم چربتر و هوا سردتر بشه رگ هات متورم میشن باد میکنن ...

❤❤