2726
عنوان

چه جوابی بهش بدم؟چه بهونه ای بیارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 198 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اخه گلم امتحان نیست یجور برگه تکمیلیه باید طی یک هفته بگردیم جوابشو پیدا کنیم تو طول هفته همش پیام م ...

من میگفتم منم پیدا نکردم هنوز 

چون واقعا زورم میومد من زحمت بکشم طرف خوش بگذرونه بعد بیاد جواب و حاضر و آماده بگیره 

در ضمن به عنوان یکی که تجربه کرده بهت میگم گور بابای دوستی خودتو بچست

من میگفتم منم پیدا نکردم هنوز  چون واقعا زورم میومد من زحمت بکشم طرف خوش بگذرونه بعد بیاد جواب ...

ولی اینا خیلی رو دارن یبار اینطوری گفتم اونم گفت هروقت نوشتی بفرست بعدش دم به دقیقه پیام می داد ننوشتی؟یبار تو گروه درسی سوال پرسیدم از کتاب گفت حالا که داری می‌نویسی زود بفرست برام😐😐

باشه گلی ممنون از نصیحتت ❤️

نمیتونم میمونم تو رودروایسی اونم بهم کلی حرف میگه یا میگه خسیسی 😢۱۷

نه گفتنویادبگیرید

ازالان امتحان کنید،من اگربه کسی تقلب میرسونم یاتوی هرموردکه بتونم راهنماییشون میکنم دلیلش اینه که خودم میخوام کمک کنم بهشون نه اینکه رودروایسی داشته باشم یانتونم نه بگم

دلیل کمک کردنم هم توی اولین پیامم گفتم بهتون

این کاردرستی نیست که دستشونوبزاره توپوست گردو،اگرقصدکمک ندارن بهتره الان بهشون بگن  خیلی کارزش ...

ایشون با تقلب نرسوندن فرد بدی نمیشه،تازه اگر تقلب برسونه به آینده دوستانش لتمه وارد کرده و مصداق مسئولین کشور که بعضیا صرفا مدرک آبکی دارن،در واقع داره بهشون لطف می‌کنه

بله اگر بگن خیر بهتر هست اما وقتی ول کن نباشن دروغ مصلحتی بهتره 

2706