2703
2553

چنتا از همکلاسیام میان ازم تقلب می‌خوان که اگه بدم نمره خودم کم میشه چون دبیرمون میگه فقط به اونی که تونسته بنویسه نمره میدم نمی‌خوام نفر چندم بشم می‌خوام خودم اول شم هرچی سین نمیکنم بازم پیام میدن یا هرچی بهونه میارم بازم اصرار میکنن درحالی که قبل از این اصلا محلم نمی‌دادند چه بهونه ای بیارم چه جوابی بدم بهشون؟بخاطر اینا نمیتونم نتمو باز کنم عذاب وجدان می گیرم که چرا جواب ندادم بهشون 😢😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من دانشجوام وبه خیلیاتقلب میرسونم

سخت نگیرید،موفقیت فقط نفراول شدن توی دبیرستان وراهنمایی نیست

سعی کنی توی زندگیتون نفراول باشید،مطمئن باشیداگرشمانگیدکسی متوجه تقلب رسوندنتون نمیشه

من دانشجوام وبه خیلیاتقلب میرسونم سخت نگیرید،موفقیت فقط نفراول شدن توی دبیرستان وراهنمایی نیست سعی ...

عزیزم مشکل من متوجه شدن یا نشدن دبیر نیست فقط می‌خوام خودم نفر اول بشم و اون نمره رو بگیرم نمیشه بخاطر رودروایسی نمره رو تقدیم یکی که حتی دوستمم نیست کنم پس زحمت من چی میشه

2714
اصلا عذاب وجدان نگیر عزیزم بگو باشه بعد موقع امتحان جوابشون نده همه رو بزار رو سکوت بعد بگو وقت نک ...

این کاردرستی نیست که دستشونوبزاره توپوست گردو،اگرقصدکمک ندارن بهتره الان بهشون بگن 

خیلی کارزشتیه این حرکت که شمافرمودید،درواقع بدبودن وبدی کردن چیزعجیب ودورازذهنی نیست دقیقامصداق چیزیه که شمافرمودید 

اصلا عذاب وجدان نگیر عزیزم بگو باشه بعد موقع امتحان جوابشون نده همه رو بزار رو سکوت بعد بگو وقت نک ...

اخه گلم امتحان نیست یجور برگه تکمیلیه باید طی یک هفته بگردیم جوابشو پیدا کنیم تو طول هفته همش پیام میدن نمی‌دونم چی بگم بهشون

بیخیال بابا نتتو روشن کن هرچیم گفتن بگو ندیدم  وقتی فقط واسه امتحان میخوانت توام به هیجات بگیر

اخه گلم امتحان نیست یجور برگه تکمیلیه باید طی یک هفته بگردیم جوابشو پیدا کنیم تو طول هفته همش پیام میدن نمی‌دونم چی بگم بهشون

عزیزم مشکل من متوجه شدن یا نشدن دبیر نیست فقط می‌خوام خودم نفر اول بشم و اون نمره رو بگیرم نمیشه بخا ...

عین این جمله هاروبه افرادیکه ازتون تقلب میخوان بگید

چندسالتونه؟؟

اخه گلم امتحان نیست یجور برگه تکمیلیه باید طی یک هفته بگردیم جوابشو پیدا کنیم تو طول هفته همش پیام م ...

کدوم اپه؟ رسنتلی کن بگو اصلا زیاد آن نمیشم

باور کن حتی لازم نیست ج پس بدی

2706