2726
عنوان

کیا رژیم جنسیت گرفتن بیاید

148 بازدید | 8 پست

سخته رعایتش؟یااینکه همون غذاهای همیشگی و ایناس و فقط لبنیات و خیار و اینارو باید حذف کنی

هفته بعد قراره برم دکتر گفتم ببینم کسی اینجا تجربه داره بگه ببینم چجوریه من رژیم پسرمیخام بگیرم

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

تاثیر زیادی نداره ها بهت بگم

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تاثیر زیادی نداره ها بهت بگم

توفامیلامون خیلیا گرفتن و همون شده شاید ده نفر گرفتن رژیم

2728
الان دعواشروع میشه چرا پسرمیخای پسردارا کجای دنیاروگرفتن    

چربطی داره هرکس هرجنسی و دوسداره من خودم گل دخترم دارم و میخام یدونه داداشش بشه اگه پسرداشتم هم حتما رژیم میگرفتم که دخترم بشه 

توفامیلامون خیلیا گرفتن و همون شده شاید ده نفر گرفتن رژیم

احتمال خطاش خیلی زیاده،اگه واااااااااقعا پسر میخوای شنیدم با iui میشه جنسیت بچه رو هم تعیین کرد

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
احتمال خطاش خیلی زیاده،اگه واااااااااقعا پسر میخوای شنیدم با iui میشه جنسیت بچه رو هم تعیین کرد

اراونا نمیتونم برم چون شوهرم براش سالم بودن مهمه فقط

اراونا نمیتونم برم چون شوهرم براش سالم بودن مهمه فقط

اگه بچت دختر بشه چقدر ناراحت میشی؟ یعنی اگه میتونی با این قضیه کنار بیای و زیاد نمیخوره تو ذوقت رژیم بگیر

مرد کاسنی بخوره پسر میشه فقطط مرد نه زن.     دوقلو هم نمیدونم دکتر خیر اندیش طب سنتی بود راهکار داشت هم رژیم غذایی برو هم طب سنتی.  دوقلو هم راهکارش یادم نیست ولی من چون پیجای طب سنتی زیاد میرم  اونجا روش دوقلو باردار شدن رو دیدم

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم خدایاااااا      آرامم کن     همانگونه که دریا را پس ازطوفانی سخت آرام میکنی