2194
2106
عنوان

کیا رژیم جنسیت گرفتن بیاید

58 بازدید | 7 پست

سخته رعایتش؟یااینکه همون غذاهای همیشگی و ایناس و فقط لبنیات و خیار و اینارو باید حذف کنی

هفته بعد قراره برم دکتر گفتم ببینم کسی اینجا تجربه داره بگه ببینم چجوریه من رژیم پسرمیخام بگیرم

یه گل دختر ناز و خوشگل و خوش زبون و شیرین دارم دوسدارم یه داداش هم داشته باشه چون من کلا دوتا بچه میخام و هرکس دوسداره از هردومیوه هم داشته باشه هرکس امضامو میخونه دعاکنه یدونه پسرم بشه سالم باشه وخوشگل😍🤪میخام برم رژیم ولی یه سه چهار ماه بعد شوهرم عاشق دوقلوعه میگه کاش دوقلو بشه🤪 خودم نذر کردم پسر بشه بزارم اسمشو محمد رهام دعاکنید محمد رهاممو بغل کنم خیلی عاشق این اسمم 🥺🥺

تاثیر زیادی نداره ها بهت بگم

درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولی اگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...من یه آنتی ناتالیستم(زایش ستیز،مخالف با فرزند آوری)                                                               
تاثیر زیادی نداره ها بهت بگم

توفامیلامون خیلیا گرفتن و همون شده شاید ده نفر گرفتن رژیم

یه گل دختر ناز و خوشگل و خوش زبون و شیرین دارم دوسدارم یه داداش هم داشته باشه چون من کلا دوتا بچه میخام و هرکس دوسداره از هردومیوه هم داشته باشه هرکس امضامو میخونه دعاکنه یدونه پسرم بشه سالم باشه وخوشگل😍🤪میخام برم رژیم ولی یه سه چهار ماه بعد شوهرم عاشق دوقلوعه میگه کاش دوقلو بشه🤪 خودم نذر کردم پسر بشه بزارم اسمشو محمد رهام دعاکنید محمد رهاممو بغل کنم خیلی عاشق این اسمم 🥺🥺

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

الان دعواشروع میشه چرا پسرمیخای پسردارا کجای دنیاروگرفتن    

چربطی داره هرکس هرجنسی و دوسداره من خودم گل دخترم دارم و میخام یدونه داداشش بشه اگه پسرداشتم هم حتما رژیم میگرفتم که دخترم بشه 

2166
توفامیلامون خیلیا گرفتن و همون شده شاید ده نفر گرفتن رژیم

احتمال خطاش خیلی زیاده،اگه واااااااااقعا پسر میخوای شنیدم با iui میشه جنسیت بچه رو هم تعیین کرد

درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولی اگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...من یه آنتی ناتالیستم(زایش ستیز،مخالف با فرزند آوری)                                                               
احتمال خطاش خیلی زیاده،اگه واااااااااقعا پسر میخوای شنیدم با iui میشه جنسیت بچه رو هم تعیین کرد

اراونا نمیتونم برم چون شوهرم براش سالم بودن مهمه فقط

اراونا نمیتونم برم چون شوهرم براش سالم بودن مهمه فقط

اگه بچت دختر بشه چقدر ناراحت میشی؟ یعنی اگه میتونی با این قضیه کنار بیای و زیاد نمیخوره تو ذوقت رژیم بگیر