2137
2106
عنوان

غذاهاي خوشمزه شهرتون رو بگين بهم

402 بازدید | 50 پست

يه مدته از غذاهاي تكراري بيزار شدم مخصوصا خورشت ها🥴

از غذاهاي شهرتون بگين تا جديد ياد بگيرم ،من خودم غذاي مخصوص شهرم كلم پلو هست شما چي؟

کوفته

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

قیمه نثار ولی بلد نیستم

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم،عزیزترینم،نمیدونم مثل مامانت سفیدی یا مثل بابات سبزه،مثل من از گوشت متنفری یا مثل بابایی اکثرا تو کبابی باید دنبالت گشت...مثل مامان حساسی یا مثل بابا بیخیال عالم...فقط اینو میدونم تو برای ما قشنگترین ترکیبی هستی که میشد از دوتا ادم با دوتا فرهنگ متفاوت به وجود بیاد...عزیزترین موجودی که یه رگش به جنگل و دریا میرسه،یه رگش به دود و آهن...کاش لایقت باشیم پسرم

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

شهر ما غذای خاص و مخصوصی نداره 😐😐😐

به کسی ربطی نداره تو تاپیکا چه عکسی میزارم😐صرفا برای جنبه فانشه لازم نیست درباره همه چی اظهار نظر کنید اونم وقتی کسی ازتون نظر نخواسته🤷🏻‍♀️       چی میشد اگه پروفم بچه خودم بود؟😐 اخه ببینش چه گوگولیه         ولی این زندگی بهم یه وطن بدهکاره که توش به زندگی کردن فکر کنم نه به رفتن💔       کسی چه میداند چند نفر در بستر هایی جدا از هم، یکدیگر را در آغوش گرفته و به خواب رفته اند؟!🖤        تا حالا به این فکر کردین که هر سال بدونِ این که بدونیم از سالگرد مرگ خودمون رد میشیم؟!🙂     از لحاظ روحی نیاز دارم دچار غم غربت بشم🥺😐💙      خدایا ! هر چه خیر است و ما نمیدانیم لطفا💛   goftino.com/c/BVamgS 
2166

فقط کلم پلویی چرب چیلی با سالاد شیرازی 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم پارکینسون داره دعا کنید صلوات بفرستید تا زودی خوب بشه  لطفا برای حل شدن مشکل گرفتاری عشقم دعا کنید صلوات بفرستیدتا زودی بیاد پیشم تو این دنیایی به این بزرگی هیچکس بجز خدا مامانم عشقم شما دوستان نی نی سایت ندارم  مامانم بعد سالها به آرزوش رسید خدایا شکرت هر ثانیه هم شکرت کنم کمه خدایا من میدونم درد بی خونه بودن خونه بدوشی چقدر سخته لطفا خداجون هوای مستاجر رو داشته باش همشونو به آرزویی خونه دار شدن برسون من برای همه ی شما دوستان نی نی سایت همیشه دعا میکنم صلوات میفرستم ان شاالله به خواسته های دلتون برسید روزهای خوب دوباره میاد خدا هوای همونو داره دلم گرفته از دوست صمیمی دوست صمیمی فقط از من سواستفاده کرد چون میدونست خیلی تنهام خیلی اونو دوست دارم هر وقت با من کار داشت من پیشش بودم هیچ وقت تنهاش نمیذاشتم ولی وقتی من باهاش کار داشتم بهونه می آورد بهم میگفت میخوای زندگی من خراب کنی با دوست پسرش میخواست ازدواج کنه پیش یه دکتر کار میکرد یروز که من پیشش بودم دکتر به من گفت تو نمیخوای ازدواج کنی من گفتم فعلا نمیخوام ازدواج کنم یدفعه دوستم جلوی دکتر گفت گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف خیلی دلم شکست ولی چیزی نگفتم هنوز که هنوز باورم نمیشه اون این حرف زده باشه یروز با مامانم رفتیم خونشون از قبل بهش گفتم نزدیک خونتون یه کاری دارم با مامانم میایم می مونیم من میخواستم امتحانش کنم بعد غیر مستقیم ما از خونه کرد بیرون منی که چندسال باهاش بودمو کرد بیرون ولی دوستهای خانوادگی چندروز باهاش دوست شده بود تو خونشون می موندن چرا برای اینکه زن و شوهر بودن میتونست برای شوهراشون اشوه بریزه لاس بزنه باهاشون عاشق اینکاربود منم دیدم دیگه این دوست بدرد نمیخوره هر چی تو دلم بود بهش گفتم باهاش کات کردم هیچ وقت نمیبخشمش واگذارش بخدا لطفا هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
2050

کلم پلو 😁

اگه چشمتون به امضای من افتاد یه صلوات یه دعا از ته دلتون برای رسیدن به آرزو هام خدا نگاه کنه به زندگیم خیلی دلم گرفته چشمام ابرو بارونی شده محتاج دعاتون 🥺⁦♥️⁩🥺انشالله که هزار برابر دعایی خیرتون برگرده به زندگیتون 🥺⁦♥️⁩🌹

قیمه نثار

❤❤سرگروه رز قرمز❤❤امضای سرگروه هارو چک کنیدشنبه هادرخواست دوستی قبول نمیکنم❤وزن اولیه ۱۰۸وزن فعلی۹5.80۰وزن هدف تا اخر پاییز ۹۲هدف نهایی ۷۵❤تاپیک مانکن های ۱۴۰۰تاپیک آهنگ ورزشیتاپیک وزنچالش جدید👈از شنبه ۶آذر تا جمعه۱۲آذر: چالش دولیوان آب قبل از هروعده ی غذایی.ناشتا ۲لیوان اب ولرم.نیم ساعت قبل از ناهار ۲لیوان .نیم ساعت قبل از شام ۲لیوان!      +       چالش ورزشی : روزی ۳۰تا حرکت چرخش روسی!💪
2183
تهرانم نمیدونم غذای تهران چیه 😁 اگه کسی میدونه بگه 

تهران اکثرا به دیزی معروفه

اگه چشمتون به امضای من افتاد یه صلوات یه دعا از ته دلتون برای رسیدن به آرزو هام خدا نگاه کنه به زندگیم خیلی دلم گرفته چشمام ابرو بارونی شده محتاج دعاتون 🥺⁦♥️⁩🥺انشالله که هزار برابر دعایی خیرتون برگرده به زندگیتون 🥺⁦♥️⁩🌹

تهچین گرمساری 

مانی پلو که من تغییرش میدم خیلی خوشمزست. پیاز داغ فراوون و گوشت ریش ریش شده و گردو خورد شده زرشک و کشمش هم میزنی یا یکم دارچین و انواع ادویه بعد لایه لایه بین پلو میریزی اب گوشتت رو هم میریزی دم میدی

چی بگم که سکوت بهتره...