2733
2734

از خانمم جدا بشم چی میشه؟ دادگاه قبول میکنه؟بعد که درخواست داد خانم باید چیکار کنه؟

منتظر اتفاقات خوبم 

چه مدارکی لازمه؟  

یکی از دوستام میگه شوهرش گفته امروز رفته درخواست طلاق توافقی داده ولی دوستم طلاق نمی‌خواد 

میگه گفته فردا باید بیای بریم گفتن مشاوره میذارن؟یعنی اینقد زود رسیدگی میکنن؟

منتظر اتفاقات خوبم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طلاق توافقی اسمش روشه باید هر دو نفر برای همه ی مسائل طلاق توافق کنن یا طرف بره که نمیشه توافقی

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
2731
طلاق توافقی اسمش روشه باید هر دو نفر برای همه ی مسائل طلاق توافق کنن یا طرف بره که نمیشه توافقی

میدونم فقط اگه رفته باشه مثلا بگه خانمم هم موافقع چقد طول می‌کشه رسیدگی کنن؟

منتظر اتفاقات خوبم 

حق طلاق با مردِ اصلا رضایت یا عدم رضایت خانم مهم نیست مرد هر وقت اراده کنه میتونه حق و حقوق زن رو بده و طلاقش بده

خانم میتونه رفت دادگاه بگه من قصد جدایی ندارم 

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
2738
میدونم فقط اگه رفته باشه مثلا بگه خانمم هم موافقع چقد طول می‌کشه رسیدگی کنن؟

زیاد طول نمیکشه جلسه مشاوره ی اجباری داره که باید برن یکی دوماه طول میکشه بعدش میتونن تموم کنن البته  بین طرفین باید توافق کامل باشه

حق طلاق با مردِ اصلا رضایت یا عدم رضایت خانم مهم نیست مرد هر وقت اراده کنه میتونه حق و حقوق زن رو بد ...

خب می‌دونم حق با مرده 

ولی اگه خانم راضی نباشه مثلا آقا می‌تونه همون مهریه رو فقط قسطی کنه تموم بشه؟ 

منتظر اتفاقات خوبم