2726
عنوان

رگهای برجسته سر نوزاد

2375 بازدید | 16 پست

سلام

دخترم ۴۰ روزشه و یه رگ بزرگ و برجسته از وسط سرش پیداست تا پایین پیشونی دقیقا وسط ابروها، نت سرچ کردم نوشته علایم هیدروسفالی می‌تونه باشه دور سرش هم بالای نموداره، توروخدا بگید کسی تجربه ای داره خیلی نگرانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای توچقدشبیه منی  

پسرمنم رگاش برجسته بود میترسیدم

دورسرشم بالای نموداربود

ملاجشم عریض بود

فوق تخصص مغزواعصاب بردم 

الحمدالله طبیعی بود

بزرگی سرشم ارثی

الحمدلله رب العالمین که شدم مامان الان محمد  قسمت همه منتظرا،ان شاءالله ،به حرمت حضرت فاطمه ی زهرا(س) خودت مدیریت کن زندگیمونو،به کسی محتاج نشیم،مارو به خودمون وامگذار،اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم       
2728
وای توچقدشبیه منی     پسرمنم رگاش برجسته بود میترسیدم دورسرشم بالای نموداربود ملاجشم عر ...

😂😂😂😂، واقعا عین همیم

دیروز بردمش واسه پایش رشد الحمدالله همه چیش نرمال بود به خصوص دور سرش خداروشکر

راستی طبیعیه دستاشو از ارنج سفت میکنه؟ نمی‌ذاره لباسشویی عوض کنم 

آره بابا

پسرمن هنوزبعد ده ماه وقتی میخوام پوشک کنم پاهاشوسفت میکنه درحدلالیگا بساطی داریم ها

الحمدلله رب العالمین که شدم مامان الان محمد  قسمت همه منتظرا،ان شاءالله ،به حرمت حضرت فاطمه ی زهرا(س) خودت مدیریت کن زندگیمونو،به کسی محتاج نشیم،مارو به خودمون وامگذار،اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم       

[QUOTE=214818407]   آره بابا پسرمن هنوزبعد ده ماه وقتی میخوام پوشک کنم پاهاشوسفت میکنه درحدلالیگا بساطی دا ...[/QQUO

😂😂😂ای جاااااااانم خدا حفظش کنه الهی، از طرف من محکم ماچش کن😘😘😘

سلام خوبی عزیزم

نوزادتون انگار ای یو جی ار هست

چند هفته و با چه وزنی بدنیا اومد؟

الان چند ماهشه؟رشد قد و وزنش چطوزه؟

حرکات و هوش و گفتارش خوبه؟

اختلاف سایز پاها و سرش مشهوده؟

من خیلی میترسم  

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
سلام خوبی عزیزم نوزادتون انگار ای یو جی ار هست چند هفته و با چه وزنی بدنیا اومد؟ الان چند ماهشه؟ر ...

سلام عزیزم

بله دخترم محدودیت رشد داشت و دور شکم ۴ هفته و طول ران ۶ هفته عقب بود، دکترم ترجیح داد تا هفته۴۰ صبر کنه و چون نی نی تکوناش کم شد اورژانسی سزارین شدم ، دخترم با وزن ۲۵۰۰ و قد ۴۹ به دنیا اومد، الان دقیقا دوماهشه هزار ماشاالله بسیار باهوش و وزن گیری و قد بالای نمودار، رشد پاها و شکم  هم کاملا متناسب و نرمال شده الحمدالله در صورتی که اوایل خیلی ریز بود، نگران نباش فقط آرامش خودتو حفظ کن و پروتئین زیاد مصرف کن

سلام خوبی عزیزم نوزادتون انگار ای یو جی ار هست چند هفته و با چه وزنی بدنیا اومد؟ الان چند ماهشه؟ر ...

اندامش کاملا متناسبه عزیزم ،درسته روزهای اول پایین تنه ریز بود ولی بعد یک ماهگی کاملا نرمال شد، نگران نباش

سلام بچه شما محدودیت رشد داشت؟

این درسته این بچه ها در بزرگسالی قد کوتاه میشن؟

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
وای توچقدشبیه منی     پسرمنم رگاش برجسته بود میترسیدم دورسرشم بالای نموداربود ملاجشم عر ...

خانمی پسر شما دورسرش 6 ماهگی و یک یالگی چند بود

دختر من دورسرش الان 6 ماهشه 47 هست موهاشو کوتاه کردم بالای گوشش رگ هاش پیداس و وقتی گریه میکنه حس میکتم برجسته میشه دکتر بردم داره قرص میخورخ ولی باز میترسم 

سلام.

میدونم این تاپیک خیلی قدیمیه 

امیدوارم پیام منو ببینیددور سر فرزندتون موقع تولد و چهار ماهگیش چند بود که میگفتین بزرگه؟ 

و اینکه رگهای کدوم قسمت از سرش مشخص بود؟ 

خدایا خودت مواظب پسر کوچولوم و نی نی تو راهیم باش امیدم فقط به تو هست 🌱🤍
2706