2737
2734
عنوان

طراحی چهره پذیرفته میشود🌺+عکس

73 بازدید | 6 پست

سلام بچه ها. اگه مناسبتی درپیش دارین عکس عشقتونو،دوستتونو،همسرتونو.....برای من بفرستین تا براتون طراحی کنم ویه هدیه خاص وماندگااار به طرف مقابلتون بدین وحسابی سورپرایزش کنین😍

برای دیدن نمونه کار واطلاع ازقیمت به پیج اینستام دایرکت بدین لطفا       nika_artland@

خدایا حال دلم‌را تکانی بده، هم میبینی،هم میدانی،هم میتوانی💚من ایمان دارم به اتفاقات عالی درراه مانده، معجزه ای درراه است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر؟

عزیزم یااینستا دایرکت بدین یا درخواست دوستیمو قبول کنین لطفا

خدایا حال دلم‌را تکانی بده، هم میبینی،هم میدانی،هم میتوانی💚من ایمان دارم به اتفاقات عالی درراه مانده، معجزه ای درراه است.
2728
همینجا قیمت بده اینستا ندارم

درخواست دوستیمو قبول کن عزیزم

اسی میدونی به این سبک نقاشی چی میگن اسمشو یادم رفته هرچی فکر میکنم یادم نمیاد

عزیزم من سیاهقلم کار میکنم وچون علاقه ای به تکنیک وسبک های دیگه ندارم ،اسماشونم نمیدونم🤭