2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببخش دیر جواب دادم زیاد نی نی سایت نمیام ؛ منم آنومالی ۳ تا مورد رو برام زد که دکتر گفت آز سل فری باید بدی خیالمون راحت بشه با اینه ۲ تا غربالگریام خوب بودن ولی ۳ تا چی با هم تو سونو دیده شد گفتن باید بری آز بدی .توکل به خدا 

ببخش دیر جواب دادم زیاد نی نی سایت نمیام ؛ منم آنومالی ۳ تا مورد رو برام زد که دکتر گفت آز سل فری با ...

سلام گلم خیره انشاالله سه تا چی باهم در سنو دیده شد یعنی چی دیده شد دکتر سنو بهت گفت از سلفری بده

دکتر سونو گفت برای کیست آبکی در سر جنین هفته ۲۷ دوباره سونو بده تو نی نی سایتم بچه ها گفته بودن برطرف میشه سه ماه سوم . دکتر سونو منو زیاد نترسوند ولی دکتری که پیشش میرم بااینکه سونو و  خون غربالگریام خوب بود گفت چون این ۳ تا مورد در سونو دیده شده سل فری باید بدی .فردا میرم آز سل فری انشاءالله همه چی خوب باشه برام دعا کنید 

دکتر سونو گفت برای کیست آبکی در سر جنین هفته ۲۷ دوباره سونو بده تو نی نی سایتم بچه ها گفته بودن برطر ...

سلام عزیزم انشاالله به حق این شب عید ولادت حضرت محمد ص سلامت باشه و خبر خوبی بدی 

دکتر سونو گفت برای کیست آبکی در سر جنین هفته ۲۷ دوباره سونو بده تو نی نی سایتم بچه ها گفته بودن برطر ...

سلام عزیزم نی نی منم ورم کلیه دوطرفه و کیست کوروئید داشت که گفتن آمنیو کن ک من انجام ندادم بچم هم خداروصدهزارررر مرتبه شکر دنیا اومد سالم، استرس نداشته باش و سلفری انجام بده تا بقیه بارداریت فکر و خیال نکنی 

سلام عزیزم نی نی منم ورم کلیه دوطرفه و کیست کوروئید داشت که گفتن آمنیو کن ک من انجام ندادم بچم هم خد ...

سلام خداروشکر که نی نی تون سالم به دنیا اومد انشاءالله عاقبت بخیری شو ببینید .

منم سلفری انجام دادم شوهرم گفت من دلم روشنه پسرم سالمه ولی برای اینکه خیال من راحت بشه رفتیم انجام دادم .توکل به خدا 

2706