2726
عنوان

همانژیوم کبد در بارداری

771 بازدید | 11 پست

سلام من دوماه پیش سنو دادم یک همانژیوم ۲ سانت داشتم ک الان بعد ۱ ماه بارداری تبدیل شده ب یک ۹ سانت و یک ۵ سانت!خیلی هم درد دارم،کسی تجربه داشته در این زمینه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزم.ممنون میشم از بارداری و مشکلی که داشتید تو طول این چند ماه بگید.عوارض خاصی نداشتید تو این مدت?بارداریتون و کبد دچار مشکل نشدن.من مشکل شما رو تقریبا دارم و از این بابت بخاطر بارداری سختش و ممکنه دردسر ساز باشه واسم واقعا میترسم.ممنون میشم جواب بدید

2728
سلام عزیزم.ممنون میشم از بارداری و مشکلی که داشتید تو طول این چند ماه بگید.عوارض خاصی نداشتید تو این ...

ن عزیزم من خداروشکر  شرایطم خیلی خوبه و تا الان ک تو هفته ۲۳ هستم مشکلی نداشتم

ن عزیزم من خداروشکر  شرایطم خیلی خوبه و تا الان ک تو هفته ۲۳ هستم مشکلی نداشتم

خدا رو شکر.ایشالا تا پایان بارداری به همین صورت ادامه پیدا کنه.عذر میخام به خاطر شرایط مشابه که دارید همش سوال میپرسم چون واقعا میترسم که باردار بشم اندازه کیست ها تغییری نکرده?پزشک متخصص گوارش تا چند هفته بارداری رو مجاز میدونن.بخاطر اینکه پزشک من میگفت بارداری رو تا وقتی ادامه میدیم که فشاری بهشون نیاد.  من از بابت ی زایمان زود رس نگرانم.میخواستم نظر پزشک شما رو هم بدونم.ممنون میشم 

خدا رو شکر.ایشالا تا پایان بارداری به همین صورت ادامه پیدا کنه.عذر میخام به خاطر شرایط مشابه ...

پزشکت رو عوض کن عزیزم نذار بهت استرس بده چون اصلا این چیزی ک میگن نیست منم پزشک اولم خیلی بهم استرس میداد و واقعا از لحاظ روحی منو بهم ریخته بود با اینکه فوق تخصص بود ولی این پزشک جدید ک میرم همش می خنده ب استرس و نگرانیم و مطمئنم کرد ک استرسم بیخوده ،من دو روز پیش رفتم سنوگرافی گفتن اثری از همانژیوم نیست و فقط کبدت چربه گرید ۱،البته من خیلی متعجبم مگه میشه همانژیوم با اون سایز از بین بره!ولی در کل اصلا نگران نباش 

پزشکت رو عوض کن عزیزم نذار بهت استرس بده چون اصلا این چیزی ک میگن نیست منم پزشک اولم خیلی بهم استرس ...

امیدوارم که همچین اتفاقی واست بیفته و همانژیوم ها از بین رفته باشه.تو همین فکرم که پزشکم رو عوض کنم ولی من ی مشکل دیگه هم دارم تو بارداریم کلستاز گرفتم و دو تا سقط هم داشتم که علتش رو نمیدونن این مشکل هم  شرایط من و کار  پزشک رو سخت میکنه.ایشالا بعد عید تصمیم جدی دارم برای بارداری ,امیدوارم ختم به خیر بشه و بتونم بارداری موفقی رو داشته باشم.

امیدوارم که همچین اتفاقی واست بیفته و همانژیوم ها از بین رفته باشه.تو همین فکرم که پزشکم رو عوض کنم ...

اگه تهران هستین دکتر لواسانی برا مشکلات بارداری فوق العادس،در ضمن من از وقتی همانژیوم کبد پیدا کردم هر روز ناشتا آب گرم میخورم و بجز این کار هیچ تغییری تو کارهای روزانم نداشتم  ممکنه دلیلش این باشه ک کردم پاک شده

امیدوارم که همچین اتفاقی واست بیفته و همانژیوم ها از بین رفته باشه.تو همین فکرم که پزشکم رو عوض کنم ...

سلام عزیزم خوبین شما اقدام به بارداری کردین میشه درموردش منم راهنمایی کنین کاملا شرایطم مثل شماس میترسم باردارشمهمانژیوم کبد۱۶ میلی دارم و کبد چرب گرید۱

سلام عزیزم خوبین شما اقدام به بارداری کردین میشه درموردش منم راهنمایی کنین کاملا شرایطم مثل شماس میت ...

سلام عزیزم.من ی بار باردار شدم و متاسفانه سقط شد .سقطم به همانژیوم ربطی نداشت ولی ی چند سانت بزرگتر شد.رفتم دوباره با فوق تخصص گوارش صحبت کردم گفتن هنوز جا داره و خطر آنچنانی برای بارداری نداره.ولی باید تحت نظر باشی تو اون دوره