2726
عنوان

چشمم یه لباس برا بچم گرفته بود خریدمش

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 27 پست

مبارکش باشه،چند سالشه؟

نذار ببینه دو دل شدی برا خریدنش،بذار بچسبه بهش

خانم گلای تسبیح به دست میشه صلوات بعدی رو برا پسرکم بفرستید همیشه تنش سالم باشه و عاقبتش بخیر،منم دعاتون میکنم  
منم همیشه لباس خوب واسش میخرم....دوست دارم خوش پوش باشه.

مرسی  روحیه گرفتم منم  خوب  جز این بچه ای ندارم   همیشه  بیرون برم چشمم دنبال لباسای بچگانه است

کاش خوشبختی  هم  مثل مرگ سهم  همه بود    خدایا  رفتارت بامن  منصفانه نبود  ،😭   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من چند روز پیش واسه اولین بار اقدام داشتم..معلوم نیس اصلا بشه نشه بعد از همون روز هر کاری شوهرم میگه بکنیم میگم نه بذاریم پول رو واسه بچه فلان چیز بخریم...هر چی که میگه بخر میگم نه باهاش میتونم فلان چیز بخرم واسه بچه🤣

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
مبارکش باشه،چند سالشه؟ نذار ببینه دو دل شدی برا خریدنش،بذار بچسبه بهش

۳ سالشه تولدش نزدیک  یدستم  گرفتم پیرهن   براش ولی اینم باز خریدم  😁😍  اولش  هی گفت نخر نخر ولی بعدش وسوسه شدم    البته  هنوز  نیاوردن  اینترنتی  قرار  بیارن براش دیگه پولشم واریز کردم      

2728
من چند روز پیش واسه اولین بار اقدام داشتم..معلوم نیس اصلا بشه نشه بعد از همون روز هر کاری شوهرم میگه ...

اخ بچه نگو  بگو‌جگر گوشه  آخه چرا انقد عزیزن

الانم میگم  برم بافت و   کاپشن بخرم     تو اولین فرصت

بخرعزیزدلم بچت تا بچه س باهاش خوش بگذرون خدا برات نگهش داره همیشه این سنی نیس الان با لباس خوشحال میشه انشاءالله همیشه داشته باشی براش بهترینارو انجام بدی اما وقتی بزرگ بشن بچه ها و درگیر جامعه بشن و مشکلاتشون هم باهاشون بزرگ بشن میفهمی بهترین دوران ک بی دغدغه بودن همون بچگیشون بوده..من دلم میسوزه برای بچه هام میگم پسرم بزرگ شه تواین اوضاع اقتصادی چقد قراره سختی بکشه دخترم بزرگ شه خدا چ ادمی رو سرراهش قراره میده یعنی خوشبختش میکنه؟دلش خوش میشه؟غم و غصه ب دلش راه پیدا نکنه خدایی نکرده... برای بچت هررررررکاری کردی دلت نسوزه هیچوقت

درضمن جگرگوشته برااون نخری براکی قراره بخری

اره واقعا  دنیام فدای یتار موش

منم هفته ی پیش گفتم دخترم همه چی داره واسش هیچ نخرم  امروز رفتم تو فکر خرید😈😈😈😈

مثل منی  😍

خوب کردی خریدی،تنش کن بزا کیف کنه موهاشم خوشگل کن ببند تو نخری پس کی بخره 

چند تام گیرسر  براش خریدم ست کنه با لباساش  

بخرعزیزدلم بچت تا بچه س باهاش خوش بگذرون خدا برات نگهش داره همیشه این سنی نیس الان با لباس خوشحال می ...

حق میگی  بچه   خیلی ام عزیز  تا کی  کنارمه مگه براش  اینجور بخرم یروز میزاره میره  پی زندگیش

بخرعزیزدلم بچت تا بچه س باهاش خوش بگذرون خدا برات نگهش داره همیشه این سنی نیس الان با لباس خوشحال می ...

ممنونم خدا بچهای شمارو هم نگهداره