2726
عنوان

حالا که نی نی دوممُ باردارم فکره افتاده توسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 25 پست
اردیبهشت ک دنیا بیاد کنکور میشه تیرماه  چجوری اون ماه های آخره نزدیک ب کنکور ک طلاییه درس بخون ...

اگه از الآن خوب خوب خوب خونده باشی دردسرت کمتر میشه، اون روزا فقط مرور می‌کنی

سخته ولی شدنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هدفمم پزشکی نیس چون سهمیه هیچی ندارم بینایی سنجی  سونوگرافی چیزی

کلا درس خوندن با دوتا بچه کوچیک تو شهر غریب سخته،ماهم شهر غریب زندگی میکردیم میدونم که خیلی سخته

کلا درس خوندن با دوتا بچه کوچیک تو شهر غریب سخته،ماهم شهر غریب زندگی میکردیم میدونم که خیلی سخته

آره ولی اون فکره ولم نمیکنه و همیشه حسرتشو دارم  

خدایا شکرت بابت همه چیز 🥰🙏💙
2728
آره ولی اون فکره ولم نمیکنه و همیشه حسرتشو دارم    

درسای دبیرستانو از الان بخون،که برای اون موقع امادگی داشته باشی،درس خوندن بیرون از خونه رو میگم سخته الان

ولی تو خونه بخون،تست بزن،هرچی هم بلد نیستی معلم خصوصی بگیر بیاد خونت بهت یاد بده

از الان خودتو اماده کن

هدفمم پزشکی نیس چون سهمیه هیچی ندارم بینایی سنجی  سونوگرافی چیزی

همه پزشک ها سهمیه ندارن 🌸

سونوگرافی یه تخصص از پزشکیه

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
مرسی از انرژی مثبتت

قربونت،اتفاقا بچه هاتم از اول زندگیشون ببینن مامانشون درس میخونه تحت تاثیر جو قرار میگیرن و برای اینده شون خیلی خوبه

انشاالله که موفق میشی عزیزم❤